KROPKI
Ścienne kropki i kółka
Kropki, groszki, kółka, owale, koła – wzór modny i znany od dawien dawna. Doskonale sprawdza się jako nowoczesne tapety ścienne w sypialni, jadalni i jest uwielbiany przez dzieci. Dobrze dobrane i wykorzystane tapety w grochy  robią prawdziwą furorę, są designerskie i niezwykłe. I warto im na to pozwolić, by takie były od początku do końca – zwariowane i wesołe.

Dla dzieci i nie tylko
Nowoczesne tapety w kropki przede wszystkim urozmaicą, rozweselą, a także uczynią bardziej przyjazną i przytulną przestrzeń każdego pokoju w domu czy mieszkaniu w bloku. Kolorowe kropki będą idealne w połączeniu z klasyczną bielą lub modnymi szarościami. Ciekawie zestawione kolorystycznie mogą zaskakiwać albo wzbudzać zainteresowanie gości. To przecież jest taka zwariowana, ale i zdecydowanie awangardowa dekoracja ścian. Natomiast pastelowe delikatne groszki, czerwone, zielone, żółte, niebieskie, różowe geometryczne układy zaistnieją jako tapety do pokoju dziecięcego. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja zarówno w pokoju dziewczynki, jak i w pokoju chłopca. Dzieci uwielbiają grochy.

Z tkaniny na ścianę
Wzór kropek i grochów pochodzi ze świata modnych tkanin. Ktoś wpadł na genialny pomysł i przeniósł go na ściany. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Kropki, jako wzór na tapecie, są bardzo designerskie. Są też niezwykle plastyczne i dlatego pasują do różnych pomieszczeń. Wzory w kropki można idealnie skomponować z oryginalną tapetą w pasy. Jest to zestaw odważny, ale dzięki niemu powstanie efektowna kompozycja w salonie czy w sypialni, a ściany staną się ozdobą samą w sobie.

KROPKI 

Znaleziono 10 produktów.
Wyświetlono 1 - 10 z 10 elementów

Góra