MOTYWY ZWIERZĘCE 

Tapeta z motywem zwierzęcym
Boom na tapety ozdobne trwa i trwać będzie. Na rynku znajduje się wiele tapet w różnych wzorach. Nasz tapety sklep internetowy proponuje szeroki wybór inspirujących tapet z motywem zwierzęcym. Chociaż wiemy, że najczęściej wybierając tapetę do salonu albo sypialni, mimowolnie wykluczamy motywy zwierzęce, to nasza propozycja jest niezmienna. I choć takie wzornictwo nieustannie kojarzy nam się z czymś jak tapety ścienne dla dzieci, polecimy je z pełnym przekonaniem do dekoracji salonu lub gabinetu.

Motywy zwierzęce dla dorosłych
Motywy zwierzęce dla dorosłych nie oznacza, że są to produkty dostępne od 18 lat. Nic w tym bardziej mylnego. Zwierzęce motywy to po prostu wszelkie wzornictwo, jakie możemy skojarzyć ze światem i środowiskiem zwierząt. Nowoczesne tapety czują się świetnie w każdym pomieszczeniu. Jest wszakże jeden warunek - wzór tapety musi pasować do aranżacji pomieszczenia. Dużym powodzeniem cieszą się więc tapety nawiązujące do stylu retro. Są lekko niepoważne. Jednak mają dużo uroku i prawdziwej elegancji. Są to konkretne wzory, na których rysunki zwierząt będą mocno uproszczone, jak również dość gęsto rozsiane na całej powierzchni ściany. Idealne są tutaj kolorowe, radosne motyle, dzikie zwierzęta i przede wszystkim ptaki.
Zwierzęta mają działanie antydepresyjne, polepszają nastrój i przywracają uśmiech i chęć do życia. Tapeta z motywem zwierzęcym może pełnić rolę elementu dekoracyjnego lub eleganckiego tła. Może także umiejętnie skupiać na sobie całą uwagę. Tapeta przedstawiająca egzotyczne zwierzęta będzie doskonale pasowała do gabinetu podróżnika. Wesołe ptaszki czy zwierzątka z bajek znajdą swoje miejsce jako tapety ścienne dla dzieci. Natomiast szeroko pojęty minimalizm podkreśli motyw kolorowych motyli jako akcent dekoracyjny ściany. Doskonale sprawdzą się też 3d tapety, które przywiodą na myśl lekkość japońskiej sztuki orgiami. Wszystkie tapety to produkty najwyższej jakości. Nie blakną, łatwo można je wyczyścić.
Znaleziono 126 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna w kolorowe motyle na białym tle. Motyle są czerwone, brązowe, różowe, szare. Wypukła faktura.

45,00 zł 47,00 zł

Tapeta ścienna w różowe, brązowe, białe motylki z cyklu tapety dla dziewczynek. Słodka i bardzo ciepła.

54,00 zł

Tapeta ścienna w motywy roślinne i zwierzęce. Mądre sówki to motyw tapety do pokoju dziecięcego. Kolory: brązowy, zielony, pomarańczowy, wielokolorowe.

30,00 zł

Nowoczesne tapety mają wzory naturalne. Wzór imitujący fragmenty skór zwierzęcych na połączonych prostokątach to unikalna tapeta ścienna. Kolory: czerwony, bordowy, złoty.

61,00 zł

Naturalne skóry zwierzęce to wzór dla tapety do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju. Modne kolory: szary, beżowy, biały. Nowoczesna tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Nowoczesne tapety w modnych kolorach szarym i srebrnym imitują egzotyczne wzory skór zwierzęcych. Kolaż wzorów zamknięty w trójkątach – tapeta wzory geometryczne do salonu, sypialni, gabinetu.

61,00 zł

Trójkąty ułożone w mapę z imitacji różnych skór zwierzęcych, egzotyczna tapeta ścienna. Beżowe i złote kolory tapety do salonu, sypialni, kuchni.

61,00 zł

Brązowa tapeta ścienna, tapeta tekstylna. Trójkąty imitujące wzór skór zwierzęcych – to tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Tapeta ścienna w stylu nowoczesnym to tapeta wzory geometryczne, gdzie prostokąty z imitacją skóry naturalnej tworzą niezwykłe kafelkowe połączenie. Kolory: złoty, kremowy.

61,00 zł

Brązowo złota ekskluzywna tapeta ścienna imitująca wzór skóry naturalnej zwierzęcej. Wzór połączonych prostokątów – tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Gładka, elegancka tapeta ścienna w szaro-białe papierowe motylki, przypomina japońskie orgiami. Efekt tapety 3D otrzymano poprzez cieniowanie.  

57,00 zł

Tapeta ścienna z motywem brzóz i kolorowych motyli. Tapeta drzewa idealna do pokoju dla dziewczynek.  Tapeta ścienna w wielobarwne motyle w brzozowym lesie to nowoczesna tapeta drzewa z elementami zwierzęcymi.

26,00 zł

Tapeta ścienna w zwierzęta – ptaszki, motyle. Idealna do pokoju w stylu vintage, wielokolorowa, gładka.

19,00 zł 26,00 zł

Udekoruj ściany swojego pokoju dzięki tapecie 35837-2 z kolekcji Little Stars.

45,00 zł

Tapeta ścienna dla dzieci w słodkie, pastelowe zwierzątka. Jest wesoła, wielobarwna. biały, Dominujące kolory: popielaty, zielony, różowy, fioletowy.

30,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 126 elementów

Góra