CONTZEN - Tapety.org
Enter here your message to your customers

CONTZEN

CONTZEN – geometria i kwiaty na ścianie

Lars Contzen jest projektantem niezwykłym. Jego tapety powstają przede wszystkim z myślą o pomieszczeniach, które są nowoczesne i wystylizowane. Sama marka "Contzen" natomiast kojarzy się nieodzownie z innowacyjnością, oryginalnością i niepowtarzalnością. Czwarta kolekcja tapet Larsa Contzena charakteryzuje się więc przede wszystkim bogactwem unikalnych wzorów i pieczołowitym artyzmem. Dodatkowo, te eleganckie tapety ścienne są bardzo przytulne.

Lars Contzen  pozostaje zawsze wierny swemu hasłu artystycznemu „art, straight from the heart“ – sztuka pochodzi prosto z serca, dlatego wzornictwo tapet jest identyfikowalne z jego osobą. Twórca inspirował się przyrodą. Nie pozostał obojętny na technikę oraz świat cyfrowy. Różnorodne wzory rysowane były przeważnie ręcznie. Częściowo natomiast powstały przy pomocy komputera. Dlatego znajdziemy tu wyraźne wzory graficzne - tapety 3D, delikatne wzory roślinne, geometrię i linearyzm.

Wzory Contzena fascynują bogactwem, jakie zostało wypełnione przez artystę żywymi,  harmonijnymi barwami. Te nowoczesne tapety ścienne wnoszą do wszystkich wnętrz pozytywną energię. Są lekkie i wdzięczne. Czasem prezentują niepokojące kontrasty w intensywnych barwach. Dochodzą do nich też delikatne, pastelowe połączenia. Nic nie jest jednoznaczne. Połączenie sztuki i designu w taki sposób to milowy krok do mieszania stylów w dekoracji wnętrz. Nowoczesność mówi więc „dzień dobry” klasyce i stylowi vintage, nie bójmy się też tutaj futuryzmu. Marka „Lars Contzen“ w każdej kolekcji oznacza innowacyjność, autentyczność oraz sztukę. I jest to sztuka prawdziwa, na bardzo wysokim poziomie, która pochodzi prosto z serca artysty.
Znaleziono 28 produktów.

Nowoczesna tapeta ścienna to tapeta w kwiaty zielone na białym tle – świeża, wiosenna. Wzór tapety do salonu, jadalni, sypialni, do pokoju dla dziewczyny.

Gładka nowoczesna tapeta ścienna z motywem roślinnym. Tapeta w kwiaty czerwone na białym tle.

Gładka, zdecydowanie nowoczesna tapeta ścienna z popularnym motywem roślinnym. Tapeta w kwiaty czarne na szarym tle.

Gładka, nowoczesna, awangardowa tapeta ścienna z popularnym motywem kwiatów. Tapeta w kwiaty grafitowe na czarnym tle.

Abstrakcyjna konstrukcja to wzór tapety wzory geometryczne. Efekt tapety 3d został uzyskany poprzez umiejętne zastosowanie kolorów: szary, czarny, biały, grafitowy.

Abstrakcyjna konstrukcja brył to wzór tapety wzory geometryczne. Efekt tapety 3d został uzyskany poprzez umiejętne zastosowanie cieniowania kolorów: szary, biały.

Gładka tapeta ścienna w abstrakcyjny wzór roślinny. Czarno – białe gałązki na niebieskim świetnie się prezentują jako motyw w stylu tapety ścienne nowoczesne.

Nowoczesne tapety ścienne mają zazwyczaj motywy abstrakcyjne. Motyw roślinny i abstrakcyjny w modnych kolorach szarym i białym.

Nowoczesne tapety ścienne mają motyw abstrakcyjny lub roślinny. Motyw roślinny i abstrakcyjny to tapeta ścienna – rośliny zielono – czarne na szarym tle.

Jednokolorowa, gładka tapeta ścienna. Beżowy kolor nada elegancji każdej ścianie i klasycznie urządzonemu wnętrzu.

Jednokolorowa tapeta ścienna jako tapeta tło w modnym i nowoczesnym kolorze szarym. Uniwersalna, nowoczesna tapeta do każdego wnętrza.

Gładka, delikatnie prążkowana tapeta ścienna w modnym kolorze szarym. Tapeta tło albo uzupełnienie dla tapet z tej samej kolekcji.

Nowoczesna, gładka, jednokolorowa tapeta ścienna jako tapeta tło w energetycznym kolorze soczystej, jasnej zieleni. Tapeta do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju.

Niebieskie ściany uspokajają, niebieskie tapety ścienne są nowoczesne i awangardowe. Tapeta ścienna, jednokolorowa o gładkiej fakturze.

Kojący widok morza na ścianie to jednokolorowa tapeta ścienna turkusowa. Nowoczesne tapety to tło dla awangardowego, marynistycznego stylu.

Abstrakcyjne wzornictwo = nowoczesne tapety. Biało – popielata gładka tapeta ścienna idealnie podkreśli nowoczesne wnętrze.

Tapeta wzory geometryczne, gdzie unikalne połączenie wielokolorowych sześcianów tworzy tajemniczą, przestrzenną figurę w kształcie X. Tapeta ścienna w stylu nowoczesnym idealna do biur i mieszkań.

Awangardowe połączenie czerwonych, różnej wielkości kółek na szarym tle wniesie ożywczą dawkę humoru do każdego pomieszczenia. Gładka tapeta ścienna to oryginalna tapeta wzory geometryczne.

Nowoczesne tapety ścienne mają zdecydowane kolory. Modny fiolet z wzorem w kółka to awangardowa tapeta wzory geometryczne.

Abstrakcyjny wzór składający się z kolorowych brył geometrycznych o podstawie trójkątów to motyw dla tapety 3d. Nowoczesna tapeta ścienna ozdobi salon, jadalnię, pokój, przedpokój i sypialnię.

Wyświetlono 1 - 28 z 28 elementów

Góra