CONTZEN 

CONTZEN – geometria i kwiaty na ścianie

Lars Contzen jest projektantem niezwykłym. Jego tapety powstają przede wszystkim z myślą o pomieszczeniach, które są nowoczesne i wystylizowane. Sama marka "Contzen" natomiast kojarzy się nieodzownie z innowacyjnością, oryginalnością i niepowtarzalnością. Czwarta kolekcja tapet Larsa Contzena charakteryzuje się więc przede wszystkim bogactwem unikalnych wzorów i pieczołowitym artyzmem. Dodatkowo, te eleganckie tapety ścienne są bardzo przytulne.

Lars Contzen  pozostaje zawsze wierny swemu hasłu artystycznemu „art, straight from the heart“ – sztuka pochodzi prosto z serca, dlatego wzornictwo tapet jest identyfikowalne z jego osobą. Twórca inspirował się przyrodą. Nie pozostał obojętny na technikę oraz świat cyfrowy. Różnorodne wzory rysowane były przeważnie ręcznie. Częściowo natomiast powstały przy pomocy komputera. Dlatego znajdziemy tu wyraźne wzory graficzne - tapety 3D, delikatne wzory roślinne, geometrię i linearyzm.

Wzory Contzena fascynują bogactwem, jakie zostało wypełnione przez artystę żywymi,  harmonijnymi barwami. Te nowoczesne tapety ścienne wnoszą do wszystkich wnętrz pozytywną energię. Są lekkie i wdzięczne. Czasem prezentują niepokojące kontrasty w intensywnych barwach. Dochodzą do nich też delikatne, pastelowe połączenia. Nic nie jest jednoznaczne. Połączenie sztuki i designu w taki sposób to milowy krok do mieszania stylów w dekoracji wnętrz. Nowoczesność mówi więc „dzień dobry” klasyce i stylowi vintage, nie bójmy się też tutaj futuryzmu. Marka „Lars Contzen“ w każdej kolekcji oznacza innowacyjność, autentyczność oraz sztukę. I jest to sztuka prawdziwa, na bardzo wysokim poziomie, która pochodzi prosto z serca artysty.
Znaleziono 28 produktów.
na stronie

Nowoczesne tapety ścienne mają motyw abstrakcyjny lub roślinny. Motyw roślinny i abstrakcyjny to tapeta ścienna – rośliny zielono – czarne na szarym tle.

54,00 zł

Gładka nowoczesna tapeta ścienna z motywem roślinnym. Tapeta w kwiaty czerwone na białym tle.

54,00 zł

Gładka tapeta ścienna w abstrakcyjny wzór roślinny. Czarno – białe gałązki na niebieskim świetnie się prezentują jako motyw w stylu tapety ścienne nowoczesne.

54,00 zł

Jednokolorowa, gładka tapeta ścienna. Beżowy kolor nada elegancji każdej ścianie i klasycznie urządzonemu wnętrzu.

50,00 zł

Abstrakcyjna konstrukcja brył to wzór tapety wzory geometryczne. Efekt tapety 3d został uzyskany poprzez umiejętne zastosowanie cieniowania kolorów: szary, biały.

54,00 zł

Kolorowe trójkąty przypominające latawce puszczane na łące, to motyw, jaki ma tapeta wzory geometryczne, ale to także wesoła, nowoczesna tapeta ścienna. Tapeta uniwersalna, młodzieżowa.

62,00 zł

Nowoczesne tapety ścienne mają zazwyczaj motywy abstrakcyjne. Motyw roślinny i abstrakcyjny w modnych kolorach szarym i białym.

54,00 zł

Niebieskie ściany uspokajają, niebieskie tapety ścienne są nowoczesne i awangardowe. Tapeta ścienna, jednokolorowa o gładkiej fakturze.

50,00 zł

Awangardowe połączenie czerwonych, różnej wielkości kółek na szarym tle wniesie ożywczą dawkę humoru do każdego pomieszczenia. Gładka tapeta ścienna to oryginalna tapeta wzory geometryczne.

62,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna to tapeta w kwiaty zielone na białym tle – świeża, wiosenna. Wzór tapety do salonu, jadalni, sypialni, do pokoju dla dziewczyny.

54,00 zł

Jednokolorowa tapeta ścienna jako tapeta tło w modnym i nowoczesnym kolorze szarym. Uniwersalna, nowoczesna tapeta do każdego wnętrza.

50,00 zł

Gładka, zdecydowanie nowoczesna tapeta ścienna z popularnym motywem roślinnym. Tapeta w kwiaty czarne na szarym tle.

54,00 zł

Nowoczesne tapety ścienne mają zdecydowane kolory. Modny fiolet z wzorem w kółka to awangardowa tapeta wzory geometryczne.

62,00 zł

Abstrakcyjna konstrukcja to wzór tapety wzory geometryczne. Efekt tapety 3d został uzyskany poprzez umiejętne zastosowanie kolorów: szary, czarny, biały, grafitowy.

54,00 zł

Abstrakcyjny wzór składający się z kolorowych brył geometrycznych o podstawie trójkątów to motyw dla tapety 3d. Nowoczesna tapeta ścienna ozdobi salon, jadalnię, pokój, przedpokój i sypialnię.

62,00 zł

Elegancka tapeta ścienna to gładka, szara tapeta tło. Idealna tapeta uzupełniająca kolekcję lub jako samodzielna, modna ozdoba np. loftu.

60,00 zł

Energetyczna ciemno-różowa tapeta ścienna to nowoczesna, gładka tapeta tło. Ozdobne tapety do każdego pomieszczenia w nowo zdefiniowanych kolorach.

60,00 zł

Biała, elegancka tapeta ścienna to gładka tapeta tło. Uniwersalna, klasyczna tapeta do każdego pomieszczenia.

60,00 zł

Gładka, delikatnie prążkowana tapeta ścienna w modnym kolorze szarym. Tapeta tło albo uzupełnienie dla tapet z tej samej kolekcji.

50,00 zł

Tapeta jednokolorowa – energetyczna pomarańcza to wyjątkowa tapeta tło. Tapeta ścienna uniwersalna, pasuje do wszystkich nowoczesnych wnętrz.

60,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 28 elementów

Góra