BRIGITTE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

BRIGITTE

Kolekcja BRIGITTE Home

Cztery wyjątkowe kolekcje tapet ściennych zostały zamknięte w inspirujących nowoczesnych wzorach oraz kolorystyce. Są bardzo kobiece. Podkreślą więc design domu, w którym królują kobiety. Doskonale będą pasowały stylistycznie do urokliwej sypialni lub salonu.

Kolekcja pierwsza powstała w ramach pięciu różnych wariantów tematycznych. Są to: Iceland Star, French Flower, African Earth, English Garden, Irish Leaf. Pierwsza kolekcja tapet BRIGITTE Home została zaczerpnięta z typowych elementów, jakie pojawiają się często we wzorach i kolorystyce podpatrzonej w przyrodzie i kulturze.

Druga kolekcja BRIGITTE home to romantyczna szata. Tapety zostały zainspirowane ciepłem domowego ogniska, rozpalonego kominka w wiejskim dworku. Mają nowocześnie interpretowane dekory. Wielowymiarowe struktury tłoczenia,  wielkopowierzchniowe kwiatowe nadruki i subtelne wariacje na temat pasów to wyjątkowo harmonijny i przyjemny domowy świat, jaki jawi się w klasycznych kombinacjach kolorów: kremowego, beżowego i mocca, a także soczystej czerwieni oraz wyrazistych nut bieli i szarości.

Trzecia kolekcja tapet ściennych, jaka powstała na licencji BRIGITTE Home (kobiece czasopismo niemieckie), zachwyca świeżą i nowoczesną elegancją. Doskonała dla kobiet, które interesują się aktualnymi trendami w wystroju wnętrz. Tapety  ścienne z tej serii na nowo interpretują klasyczne wzory, pasy, modne grochy i ornamenty roślinne.

Tematem przewodnim czwartej kolekcji są motywy kwiatowe. Tapeta w kwiaty została zdefiniowana od nowa i przedstawiona na różne sposoby. Jest więc i romantycznie, popartowo, ale przede wszystkim w zgodzie z najnowszą modą. Są tu więc i tapety papierowe w stylu vinatge, i tapety winylowe. Kolekcję uzupełniają doskonale pasujące tapety w jednym kolorze i w pasy.
Znaleziono 2 produktów.

Delikatnie wypukła, prążkowana tapeta ścienna to tapeta ozdobna lub tapeta tło. Uniwersalna jasna kolorystyka beżowo-kremowa.

Wyświetlono 1 - 2 z 2 elementów

Góra