BOYS & GIRLS - Tapety.org
Enter here your message to your customers

BOYS & GIRLS

BOYS & GIRLS – dla dzieci dużych i małych

Kolekcja Boys & Girls od A.S. Creation urzeka absolutnie wszystkich. Urzeka tak samo dzieciaki małe, jak i te średnie oraz o wiele starsze. Każdy ma coś z dziecka, a dzieci uwielbiają pełne kolorów, radosne dekoracje. I takie są tapety ścienne dla dzieci z serii  Boys & Girls.

Te niezwykłe dekoracje wniosą do dziecięcego pokoju przede wszystkim bardzo modny oraz nowoczesny styl.  Tapety do pokoju dziecięcego stworzą w nim prawdziwy azyl dla małego wielbiciela modnego designu. W kolekcji znajdują się odpowiednie  tapety dla chłopców, jak i tapety dla dziewczynek. Dziecko w każdym wieku znajdzie coś dla siebie – od bajkowych inspiracji dla maluszków po stylowe tapety w trendzie oryginalnych murali, czy też i nonszalancko narysowane wzory hip-hopowe, jak również wyjątkowo ekspresyjne i ekscytujące motywy ze sportów ekstremalnych, jak na przykład motocross. Oryginalne produkty zdobnicze na pewno zauroczą także tych młodych ludzi, którzy poszukują już własnego, niepowtarzalnego stylu.

Warto wiedzieć, że oryginalne, modne motywy zostały w tej kolekcji połączone z gładkimi, ale bardzo eleganckimi fakturami. Każda tapeta odzwierciedla wszelkie szczegóły z niezwykłą dokładnością.  Wszystko jest bowiem świeże i doskonale czytelne. Dzięki temu oferowane tapety ścienne będą bardzo wyraźną i oryginalną dekoracją pokoju dziecięcego. Tapety te ozdobią w wyjątkowy sposób dziecięcy świat, świat pełen marzeń, miłości i niezwykłych przygód w dziecięcej krainie. Ponadto Boys & Girls to ekskluzywne, wysokiej jakości tapety, które doskonale podkreślają fakt, że okres dzieciństwa jest najpiękniejszym czasem w życiu każdego człowieka.
Znaleziono 2 produktów.

Tapeta ścienna dla dzieci w słodkie, pastelowe zwierzątka. Jest wesoła, wielobarwna. biały, Dominujące kolory: popielaty, zielony, różowy, fioletowy.

Tapeta ścienna w motywy roślinne i zwierzęce. Mądre sówki to motyw tapety do pokoju dziecięcego. Kolory: brązowy, zielony, pomarańczowy, wielokolorowe.

Wyświetlono 1 - 2 z 2 elementów

Góra