FLEURI PASTEL - Tapety.org
Enter here your message to your customers

FLEURI PASTEL

Fleuri Pastel – nowoczesność i nowatorstwo 

Nowoczesność i nowatorstwo kolekcji Fleuri Pastel, które tak wyróżniają ją wśród rodziny tapet A.S. Creation, to natychmiastowe i odruchowe skojarzenia ze współczesnym, XX -wiecznym malarstwem abstrakcyjnym. Pasy, pasy, pasy. Ale ani nie są to pasy zwykłe, ani pasy oczywiste, ani tym bardziej pasy monotonne i nużące. Niezwykłość wizji, które przywołują, wynika zarówno z niezwykłych inspiracji, z których powstały, jak i z niezwyczajnych metod, które zostały użyte, by powołać je do życia w wyobraźni.
 
Projektant tej niezwykłej kolekcji sięgał głęboko do świata inspiracji Kandinskiego, Malewicza, Mondriana i ich najlepszych kontynuatorów, którzy potrafili nie tylko odkryć dla innych w galeriach sztuki świat oglądany emocjami matematyki, form geometrycznych i ruchem najprostszych z pozoru wzorów, ale potrafili zwykłym odbiorcom wprowadzić swoimi obrazami estetykę owego świata na ściany ich domów. Dziś wszyscy możemy uczestniczyć w tej estetyce za sprawą kolekcji tapet Fleuri Pastel.
 
Beże , róże, ale i wszelkie odcienie pasteli to są podstawowe barwy tej kolekcji. Tapety winylowe, ale i tekstylne na flizelinie, do pokoi dziecięcych (tapety dla dziewczynek), salonów, jadalni, przedpokoi i każdego pomieszczenia, w którym choć na chwilę i w odpowiednim świetle może zatrzymać się ludzkie oko. Na każdej ścianie i w każdym pomieszczeni domu można nawiązać swój własny, prywatny i niepowtarzalny kontakt z projektem, który w sposób niezwykle pełny i doskonały oddaje nastroje i widzenie świata, które owi wielcy i najwięksi z patrzących próbowali i próbują przekazywać od dawna w swoich wizjach.
Znaleziono 4 produktów.

Tapeta ścienna o klasycznym wzorze eleganckich szerokich pasów. Tapeta w paski w kolorze beżowym i różowym. Pasuje do klasycznie urządzonego salonu lub jadalni.

Pastelowa, niebiesko biała tapeta w paski. Pasy są szerokie, eleganckie – podkreślą styl marynistyczny. Doskonała do salonu lub jako propozycja tapety dla chłopaków.

Biało-zielone paski to nowoczesna tapeta w paski. Tapeta ścienna w pastelowych kolorach, idealna do salonu lub sypialni.

Delikatne beżowo-białe szerokie pasy na ścianie podkreślą klasyczny wystrój pomieszczenia. Tapeta ścienna gładka, tapeta w paski pastelowe.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Góra