SURFING & SAILING 

SURFING & SAILING – o morzu powiem Wam wszystko

 

Jeśli kochacie morskie klimaty, kolekcja nowoczesnych tapet ściennych SURFING & SAILING od A.S. Creation jest właśnie dla Was stworzona. SURFING & SAILING to idealny pomysł na dekorację w stylu marynistycznym dla całego mieszkania lub tylko jednego, wybranego pomieszczenia. Jest idealna dla osób, które uwielbiają zabawę w wodzie, morskie kąpiele, surfowanie po falach, żeglowanie i odkrywanie nowych, nieznanych lądów. Podróże morskie to przecież błękity o różnym natężeniu spowite mgłą, deski przeżarte solą – odwieczne marzenie i motyw malarski morskiego wagabundy – żeglarza, marynarza, rybaka.
 
Kolekcji przewodzą takie motywy wzornicze, jak żaglówki, mewy, haftowane wpisy do dziennika okrętowego, naklejki na ładunek okrętowy, zwietrzałe deski pokładowe w różnych kolorach, wzór w kratkę z okrętowej mesy. Ekskluzywne i nowoczesne tapety z kolekcji „Surfing & Sailing” przeniosą więc Was w krainę dalekich, morskich podróży bez konieczności ruszania się z miejsca. Przywiodą wspomnienia o beztroskich wakacjach i zatopią w marzeniach o przygodach i odkrywaniu nieznanego życia na morzu.
 
Żeglarskie motywy pomogą wykreować obrazy nostalgicznej podróży morskiej, otworzą przed Wami oczy wyobraźni i poczujecie smak prawdziwych i legendarnych portowych opowieści. Wystarczy zanurzyć się wzrokiem w spłowiałe od wiatru i morskiej wody, złamane odcienie błękitu, szarości i beżu. Morskie odcienie poprzecinane czerwonymi i miętowymi akcentami przyniosą natomiast powiew świeżej bryzy. Można je zestawić z tak zwanymi tapetami uniwersalnymi, jednokolorowymi, w których faktura gra pierwsze skrzypce. W zestawieniu z tapetami o fakturze dżinsu, piasku czy wzorze fal tapety z kolekcji SURFING & SAILING stworzą prawdziwy marynarski charakter. Doskonale wpasują się też w styl nowoangielski.
 

 

 

 

Znaleziono 6 produktów.

Nowoczesna tapeta ścienna idealna dla żeglarza, surfera, człowieka morza. Tapeta deski, tapeta w pasy wielokolorowe z przewagą barwy szarej, niebieskiej, zielonej.

50,00 zł

Nowoczesna, ozdobna tapeta ścienna imitująca naturalne deski – bielone, malowane. Tapeta deski brązowe, beżowe. Idealna do pomieszczeń w stylu vintage.

50,00 zł

Nowoczesna i modna tapeta ścienna. Tapeta w pasy wielokolorowe. Gładka tapeta w pasy to również tapeta deski w kolorze białym i beżowym. Styl skandynawski, loftowy, minimalistyczny.

48,00 zł

Tapeta ścienna w deski to tapeta deski. Kolorowe pasy: szary, niebieski, grafitowy, które imitują stare deski. Styl skandynawski i  marynistyczny.

50,00 zł

Tapeta w kwadraty to klasyczna tapeta wzory geometryczne. Piękna krata w kolorach: szarym, beżowym i niebieskim, tapeta pokojowa dla wystroju w typie marynistycznym.

50,00 zł

Tapeta ścienna w deski to tapeta deski. Kolorowe pasy: szary, niebieski, grafitowy, które imitują stare deski. Styl skandynawski i  marynistyczny.

40,00 zł 50,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra