WOOD N STONE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

WOODN STONE

WOOD'N STONE – naturalnie i realistycznie

 

Kolekcja tapet WOOD'N STONE to połączenie zalet i estetyki wzornictwa, dla którego inspiracją stał się kamień i drewno. Jest odpowiednia do każdego wnętrza.  
 
Ta kolekcja prezentuje się wzorowo zarówno w przestrzeni publicznej biur, lokali usługowych, restauracji i barów jak i w przytulnych wnętrzach domu na wsi. Za każdym razem perfekcyjnie wpisuje się w otoczenie, którego staje się nieodłącznym elementem. Olbrzymi wybór wzorów i kolorów zadowoli najbardziej wybredne gusty i sprawi, że każdy znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.
 
Wzory, rysowane motywami szlachetnego drewna, czerwonej cegły, płytek ceramicznych oraz betonu, przybrane w barwy od beżu, aż po czarny kamień, sprawiają, że w tej kolekcji można znaleźć wszystko, a tapety wyglądają autentycznie, przez co darują wnętrzom realistyczne motywy wzięte wprost ze świata otaczającej natury. Dzięki swojej subtelnej, naturalnej kolorystyce tworzą wspaniałe ramy dla różnych aranżacji wnętrz. Autentyczne, niesamowicie realistyczne imitacje drewna i kamienia zamieniają każdą ścianę w atrakcję, która przyciąga wzrok i stają się źródłem niepowtarzalnych doznań estetycznych.
 
Podkład na flizelinie zapewnia łatwość i szybkość układania. Natomiast powłoka winylowa sprawia, że tapety te są bardziej wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia od tapet papierowych. Tapety winylowe ponadto idealnie maskują niewielkie nierówności ścian. Można je stosować we wszystkich rodzajach pomieszczeń – od salonu po łazienkę. Wysoka odporność na zmywanie pozwala z łatwością utrzymać wnętrze w czystości.
 

 

Znaleziono 7 produktów.

Tapeta ścienna z efektem tapety 3D imitująca naturalny, szary, kamienny mur. Tapeta kamień odpowiednia do wnętrz industrialnych.

Tapeta ścienna w nowoczesnym stylu imitującym naturalny mur z kamienia. Tapeta kamień w ciepłych beżach i kremach, idealna do salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.

Wypukła tapeta imitująca mur z kamienia, tapeta kamień o kształcie cegły z efektem tapety 3d. Naturalna kolorystyka: beżowy, brązowy, czarny.

Tapeta kamień imitująca naturalny mur z kamienia w kształcie regularnych bloczków – jak cegły. Kolor szary i czarny pasuje do wnętrz loftowych. Efekt tapety 3D.

Wypukła tapeta ścienna, imitująca naturalny mur z kamienia to tapeta kamień. Naturalna kolorystyka - beżowy, brązowy, popielaty, grafitowy - podkreśli nowoczesne wnętrze oraz wystrój loftu.

Tapeta ścienna imitująca kamień o nieregularnym kształcie, tapeta wypukła to efekt tapety 3D. Naturalne kolory beżowy, popielaty, grafitowy.

Nowoczesna, ozdobna tapeta ścienna to naturalna tapeta kamień. Wypukła faktura daje efekt tapety 3D. Styl loftów.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 7 z 7 elementów

Góra