STYLEGUIDE JUNG - Tapety.org
Enter here your message to your customers

STYLEGUIDE JUNG

STYLEGUIDE JUNG – stylowo, nowocześnie, młodzieżowo

Czym charakteryzuje się młodość? Przede wszystkim jest beztroska, zwariowana, kolorowa i pełna przygód. Mnóstwo w niej jest tonacji barwnych, lekkości, a także uśmiechu… to przedsmak dorosłego i poważnego życia. I taka też jest kolekcja urokliwych tapet ściennych STYLEGUIDE JUNG.
 
„Młodości! dodaj mi skrzydła!” –  tak w „Odzie do młodości” wołał Adam Mickiewicz. Kolekcja STYLEGUIDE JUNG dodaje skrzydeł. Tu właśnie młodość stała się inspiracją do powstania ciekawego zbioru ponadczasowych, uniwersalnych, a jednocześnie zwariowanych dekoracji ścian w postaci tapet w stylu między innymi romantycznym, vintage, minimalistycznym, urban jungle, awangardowym… Tapety z kolekcji STYLEGUIDE JUNG są doskonałą bazą do wystroju gustownych, lekkich wnętrz młodzieżowych.
 
Marka A.S. Creation bawi się w kolekcji wzornictwem oraz kolorystyką. Odważnie designerzy postawili na barwne, mocne akcenty i ciekawe wzory. Energia młodości wprost wpada samoistnie do wnętrz. W takich pomieszczeniach mieszka się i żyje z radością. W kolekcji znajdują się tapety w gwiazdki, tapety ornamentowe, w klasyczne pasy, awangardowe napisy, wzory geometryczne, gałązki, romantyczne kwiaty na przetartym tle z bielonej deski czy modne trupie czaszki i wiele innych. Oczywiście, nie może zabraknąć też gładkich, jednokolorowych tapet stanowiących tło dla wzorzystych elementów.
 
Kolekcja jest więc różnorodna, energetyczna i z pewnością niektóre z tapet świetnie sprawdzą się także w stylowym salonie, sypialni lub nawet w kuchni. Bo dlaczego powiewu młodości nie wprowadzić do całej przestrzeni mieszkalnej? Tapety dla chłopaka i tapety dla dziewczyny to tapety ścienne dla całego domu.  
Znaleziono 1 produkt.

Klasyczna tapeta ornament, roślinna, delikatna. Piękna, klasycznie biała tapeta 3d. Wzornictwo i kolorystyka tapety do salonu w stylu glamour, klasycznym.

Wyświetlono 1 - 1 z 1 przedmiotu

Góra