DESIGNDSCHUNGEL - Tapety.org
Enter here your message to your customers

DESIGNDSCHUNGEL

Designdschungel  - jednym słowem nowoczesność

Nowoczesność – to główny desygnat prezentowanej kolekcji Designdschungel – kolekcji tapet winylowych, na flizelinie, charakteryzujących się szczególną odpornością na światło i na zmywanie. Tutaj wyjątkowe połączenie regularnego, geometrycznego wzoru z dominującą biało-srebrno-szarą kolorystyką sprawia, że projekt ten dokonuje przemiany każdej  ściany w krajobraz rodem z krainy abstrakcji, pop artu, czy jeszcze wcześniejszych wizji artystycznej awangardy malarstwa niefiguratywnego. I bez znaczenia jest fakt, czy jest to ściana salonu, jadalni, sypialni, czy przedpokoju.
 
Proste pasowanie wzoru, nakładanie kleju jedynie na ścianę czy całkowita ściągalność tapety z podłoża – stanowią już tylko techniczne szczegóły montażu eleganckich tapet, które w sposób naturalny wpisują się, a wręcz wynikają z narzucającego się paradygmatu nowoczesności kolekcji Designdschungel firmy AS Creation. Cała kolekcja jest projektem niezwykłym, kojarzącym się z innowacyjnością i oryginalnością, pomimo powtarzanych geometrycznie wzorów, które być może właśnie ze względu na swą matematyczną doskonałość tworzą rzeczywistość tak odmienną od naszej codzienności jak muzyka, pozwalają na relaks i wytchnienie jak monumentalna symfonia, tym razem nie słuchana, a czytana prosto z każdej ściany, na której zapisała ją ta niezwykła kolekcja.
 
Owa wyjątkowa, optyczna muzyka niesie jeszcze jedno przesłanie: przytulność, ciepło i spokój wykołysane regularnym rytmem geometrii jej wzorów, subtelnym stonowaniem palety barw; przemawia wyjątkowym nastrojem błogości, który wywołany jest magicznym kołysaniem i szumem oceanu. Potrafi zaciekawiać patrzącego, hipnotyzować gościa, ale i usypiać strudzonego gospodarza.
 
Dla każdego niesie najpotrzebniejszy mu tu i teraz dar niepowtarzalnej atmosfery ciepła domowego ogniska.
Znaleziono 4 produktów.

Tapeta wzory geometryczne nie jedno ma imię, to tapeta w pasy szare, srebrne, białe, a także tapeta wzór 3D.

Nowoczesna tapeta ścienna we wzory geometryczne to tapeta wzory geometryczne w kolorowe paski szare, srebrne, białe. Ozdoba ściany w modnym salonie.

Kolorowa tapeta wzory geometryczne to tapeta w pasy niebieskie, srebrne, białe, turkusowe. Idealna do pokoju dziecięcego.

Tapeta ścienna w liście palmy na białym tle. Kolory – odcienie zieleni i turkusu. Tapeta liściasta to tapeta drzewa.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Góra