SAFFIANO - Tapety.org
Enter here your message to your customers

SAFFIANO

SAFFIANO – dotyk Czarnego Lądu

 

Kolekcja tapet SAFFIANO to idealny produkt dla kreatorów wnętrz innych niż otoczenie, w którym przebywamy na co dzień. Ta kolekcja umożliwia przenoszenie się do krajów odległych, egzotycznych i tajemniczych – w tym przypadku  – do czarnej Afryki.
 
Afrykańskie inspiracje widoczne są zarówno w intensywnych wzorach i kolorach, jak i w etnicznych, charakterystycznych motywach, które wprowadzają do wnętrza atmosferę i magię tego kontynentu. Ornamenty z afrykańskich masek i szamańskich akcesoriów nie wiadomego przeznaczenia, desenie inspirowane skórą lamparta, hieny, likaona i innych zwierząt sawanny, barwne plecionki wprost z ozdób masajskich tancerzy, ale i chropawe powierzchnie niczym błotne tynki murzyńskich lepianek w egzotycznym buszu czy piasek lub spalona słońcem ziemia.
 
Paleta kolorów maluje te motywy niepowtarzalnym i jedynie afrykańskim klimatem. Brąz, złoto i rdzawa czerwień wygrzanej w ciągłym słońcu ziemi to odcienie typowe dla rozgrzanego piasku, sawanny i wypalonych traw buszu. Całość tych aranżacji tchnie spokojem, sjestą i rozleniwieniem upalnego popołudnia gdzieś na afrykańskich równinach. Współczesna interpretacja egzotycznych, prastarych motywów i nastrojów łączy wszystkie elementy w oryginalne i niepowtarzalne kompozycje, które niczym ciągła podróż przez afrykańskie krajobrazy, pozwala przenosić się we wciąż nowe i nieznane obszary Czarnego Lądu.
 
Ta kolekcja tapet winylowych na flizelinie jest taka, jak Afryka: odporna na światło i temperaturę, nie dająca czasowi odebrać sobie kolorów, łatwo zmywalna przez wodę i wszystko co wraz z nią płynie, a przede wszystkim zawsze świeża i młoda.
 
SAFFIANO – to stylowy dotyk prawdziwej Afryki w każdym wnętrzu. 
 
Znaleziono 42 produktów.

Tapeta ścienna jednokolorowa, imitacja drewna. Mix kolorów z dominacją odcienia beżowego, delikatnie bielona tapeta drzewa.

Tapeta ścienna, jednokolorowa – mix kolorów z dominującym odcieniem ciepłej szarości. Imitacja drewna to tapeta drzewa.

Szara imitacja egzotycznego drewna to tapeta drzewa. Tapeta ścienna jednokolorowa jako tapeta tło.

Ciepła imitacja egzotycznego drewna. Idealna do nowoczesnych wnętrz tapeta ścienna jako tapeta tło w kolorze ciepłego beżu.

Mix kolorów z dominacją ciepłego beżu i kremu to połączenie idealne dla tapety do salonu. Imitacja ozdobnego drewna jako tło to tapeta drzewa, tapeta deski.

Nowoczesna, popielata tapeta ścienna imitująca egzotyczne drewno to tapeta do salonu, kuchni, sypialni. Nowoczesne tapety jednokolorowe to ciekawe tła dla tapet wzorzystych.

Tapety jednokolorowe to nowoczesne tapety imitujące drewno. Energetyczny mix żółtych – odważna tapeta tło w salonie, przedpokoju czy kuchni.

Pomarańczowa, energetyczna imitacja drewna na ścianie to nowoczesna tapeta ścienna – tapeta tło. Idealna do salonu lub kuchni.

Stylowa, brązowa tapeta jednokolorowa. Imitacja drewna, tapeta drzewa egzotyczne. Tapeta do wnętrz klasycznych lub w stylu afro.

Turkusowa wariacja na temat imitacji drewna. Świetna tapeta ścienna tło do pomieszczeń w stylu marynistycznym.

Elegancka tapeta tło bordowe. Kolor ekskluzywny i majestatyczny idealnej tapety do salonu.

Oryginalna tapeta ścienna turkusowa we wzór wężowej skóry to tapeta w pasy. Nowoczesne tapety są nietypowe, pasują do wnętrz awangardowych z pomysłem.

Tapeta ścienna w paski, to tapeta w pasy z brązowej, wężowej, naturalnej skóry (imitacja). Doskonała tapeta do gabinetu lub salonu, dla podróżnika.

Egzotyczna skóra węża w energetycznych kolorach czerwieni i bordo to nowoczesna tapeta ścienna. Uniwersalne nowoczesne tapety pokojowe w paski do awangardowej przestrzeni podróżnika.

Mocny akcent to modne tapety pokojowe imitujące skóry zwierzęce - węża. Tapeta w paski ma awangardowe kolory: szary, srebrny, czarny, grafitowy. 

Kremowo-beżowa tapeta w paski ze skóry węża. Oryginalna tapeta ścienna do każdego pomieszczenia.

Szaro-kremowa skóra wężowa to uniwersalna tapeta ścienna. Pasuje do każdego pomieszczenia jako tapeta w pasy.

Tapeta ścienna jednokolorowa z melanżu barw beżu i kremu. Doskonała jako tapeta ścienna tło. Pasuje do każdego pomieszczenia.

Fioletowa tapeta imitująca ręcznie tkaną powierzchnię materiału, to tapeta ścienna ekskluzywna, jednokolorowa. Do stosowania jako tapeta tło.

Afrykańskie kolory ziemi – brązu i beżu jako ozdobna tapeta ścienna. Tapeta jednokolorowa, tapeta imitująca ręcznie tkaną z roślin powierzchnię materiału.

Niebiesko-turkusowa tapeta ścienna o kolorach afrykańskich mórz i oceanów, imitacja grubo tkanego materiału. Ekskluzywne tapety jako uniwersalne tło to tapety do salonu lub sypialni.

Wyświetlono 1 - 42 z 42 elementów

Góra