SAFFIANO 

SAFFIANO – dotyk Czarnego Lądu

 

Kolekcja tapet SAFFIANO to idealny produkt dla kreatorów wnętrz innych niż otoczenie, w którym przebywamy na co dzień. Ta kolekcja umożliwia przenoszenie się do krajów odległych, egzotycznych i tajemniczych – w tym przypadku  – do czarnej Afryki.
 
Afrykańskie inspiracje widoczne są zarówno w intensywnych wzorach i kolorach, jak i w etnicznych, charakterystycznych motywach, które wprowadzają do wnętrza atmosferę i magię tego kontynentu. Ornamenty z afrykańskich masek i szamańskich akcesoriów nie wiadomego przeznaczenia, desenie inspirowane skórą lamparta, hieny, likaona i innych zwierząt sawanny, barwne plecionki wprost z ozdób masajskich tancerzy, ale i chropawe powierzchnie niczym błotne tynki murzyńskich lepianek w egzotycznym buszu czy piasek lub spalona słońcem ziemia.
 
Paleta kolorów maluje te motywy niepowtarzalnym i jedynie afrykańskim klimatem. Brąz, złoto i rdzawa czerwień wygrzanej w ciągłym słońcu ziemi to odcienie typowe dla rozgrzanego piasku, sawanny i wypalonych traw buszu. Całość tych aranżacji tchnie spokojem, sjestą i rozleniwieniem upalnego popołudnia gdzieś na afrykańskich równinach. Współczesna interpretacja egzotycznych, prastarych motywów i nastrojów łączy wszystkie elementy w oryginalne i niepowtarzalne kompozycje, które niczym ciągła podróż przez afrykańskie krajobrazy, pozwala przenosić się we wciąż nowe i nieznane obszary Czarnego Lądu.
 
Ta kolekcja tapet winylowych na flizelinie jest taka, jak Afryka: odporna na światło i temperaturę, nie dająca czasowi odebrać sobie kolorów, łatwo zmywalna przez wodę i wszystko co wraz z nią płynie, a przede wszystkim zawsze świeża i młoda.
 
SAFFIANO – to stylowy dotyk prawdziwej Afryki w każdym wnętrzu. 
 
Znaleziono 42 produktów.
na stronie

Afrykańskie kolory ziemi – brązu i beżu jako ozdobna tapeta ścienna. Tapeta jednokolorowa, tapeta imitująca ręcznie tkaną z roślin powierzchnię materiału.

61,00 zł

Ciepła imitacja egzotycznego drewna. Idealna do nowoczesnych wnętrz tapeta ścienna jako tapeta tło w kolorze ciepłego beżu.

58,90 zł

Czarna, ekskluzywna, gładka tapeta ścienna imitująca naturalną skórę. Delikatnie prążkowana tapeta w paski.

61,00 zł

Nowoczesne tapety mają wzory naturalne. Wzór imitujący fragmenty skór zwierzęcych na połączonych prostokątach to unikalna tapeta ścienna. Kolory: czerwony, bordowy, złoty.

61,00 zł

Pomarańczowa, energetyczna imitacja drewna na ścianie to nowoczesna tapeta ścienna – tapeta tło. Idealna do salonu lub kuchni.

58,90 zł

Naturalne skóry zwierzęce to wzór dla tapety do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju. Modne kolory: szary, beżowy, biały. Nowoczesna tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Niebiesko-turkusowa tapeta ścienna o kolorach afrykańskich mórz i oceanów, imitacja grubo tkanego materiału. Ekskluzywne tapety jako uniwersalne tło to tapety do salonu lub sypialni.

61,00 zł

Egzotyczna skóra węża w energetycznych kolorach czerwieni i bordo to nowoczesna tapeta ścienna. Uniwersalne nowoczesne tapety pokojowe w paski do awangardowej przestrzeni podróżnika.

61,00 zł

Nowoczesne tapety w modnych kolorach szarym i srebrnym imitują egzotyczne wzory skór zwierzęcych. Kolaż wzorów zamknięty w trójkątach – tapeta wzory geometryczne do salonu, sypialni, gabinetu.

61,00 zł

Turkusowa wariacja na temat imitacji drewna. Świetna tapeta ścienna tło do pomieszczeń w stylu marynistycznym.

58,90 zł

Oryginalna tapeta ścienna turkusowa we wzór wężowej skóry to tapeta w pasy. Nowoczesne tapety są nietypowe, pasują do wnętrz awangardowych z pomysłem.

61,00 zł

Ekskluzywne tapety pokojowe to tapety imitacje. Gładka tapeta o wzorze beżowych, przerysowanych grzebieniem do zaprawy kwadratów.

61,00 zł

Brązowa tapeta ścienna, tapeta tekstylna. Trójkąty imitujące wzór skór zwierzęcych – to tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Tapeta ścienna w stylu nowoczesnym to tapeta wzory geometryczne, gdzie prostokąty z imitacją skóry naturalnej tworzą niezwykłe kafelkowe połączenie. Kolory: złoty, kremowy.

61,00 zł

Tapety jednokolorowe to nowoczesne tapety imitujące drewno. Energetyczny mix żółtych – odważna tapeta tło w salonie, przedpokoju czy kuchni.

58,90 zł

Stylowa, brązowa tapeta jednokolorowa. Imitacja drewna, tapeta drzewa egzotyczne. Tapeta do wnętrz klasycznych lub w stylu afro.

58,90 zł

Brązowo złota ekskluzywna tapeta ścienna imitująca wzór skóry naturalnej zwierzęcej. Wzór połączonych prostokątów – tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Elegancka tapeta tło bordowe. Kolor ekskluzywny i majestatyczny idealnej tapety do salonu.

58,90 zł

Tapeta ścienna w paski, to tapeta w pasy z brązowej, wężowej, naturalnej skóry (imitacja). Doskonała tapeta do gabinetu lub salonu, dla podróżnika.

61,00 zł

Gładka tapeta ścienna jednokolorowa. Brązowe kwadraty rysowane szerokim grzebieniem do zaprawy to tapeta wzory geometryczne.  

61,00 zł

Gładka tapeta ścienna w ciepłych kolorach beżu i kremu, imitująca naturalną skórę. Egzotyczna tapeta do salonu jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

61,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 42 elementów

Góra