SAFFIANO

SAFFIANO – dotyk Czarnego Lądu

 

Kolekcja tapet SAFFIANO to idealny produkt dla kreatorów wnętrz innych niż otoczenie, w którym przebywamy na co dzień. Ta kolekcja umożliwia przenoszenie się do krajów odległych, egzotycznych i tajemniczych – w tym przypadku  – do czarnej Afryki.
 
Afrykańskie inspiracje widoczne są zarówno w intensywnych wzorach i kolorach, jak i w etnicznych, charakterystycznych motywach, które wprowadzają do wnętrza atmosferę i magię tego kontynentu. Ornamenty z afrykańskich masek i szamańskich akcesoriów nie wiadomego przeznaczenia, desenie inspirowane skórą lamparta, hieny, likaona i innych zwierząt sawanny, barwne plecionki wprost z ozdób masajskich tancerzy, ale i chropawe powierzchnie niczym błotne tynki murzyńskich lepianek w egzotycznym buszu czy piasek lub spalona słońcem ziemia.
 
Paleta kolorów maluje te motywy niepowtarzalnym i jedynie afrykańskim klimatem. Brąz, złoto i rdzawa czerwień wygrzanej w ciągłym słońcu ziemi to odcienie typowe dla rozgrzanego piasku, sawanny i wypalonych traw buszu. Całość tych aranżacji tchnie spokojem, sjestą i rozleniwieniem upalnego popołudnia gdzieś na afrykańskich równinach. Współczesna interpretacja egzotycznych, prastarych motywów i nastrojów łączy wszystkie elementy w oryginalne i niepowtarzalne kompozycje, które niczym ciągła podróż przez afrykańskie krajobrazy, pozwala przenosić się we wciąż nowe i nieznane obszary Czarnego Lądu.
 
Ta kolekcja tapet winylowych na flizelinie jest taka, jak Afryka: odporna na światło i temperaturę, nie dająca czasowi odebrać sobie kolorów, łatwo zmywalna przez wodę i wszystko co wraz z nią płynie, a przede wszystkim zawsze świeża i młoda.
 
SAFFIANO – to stylowy dotyk prawdziwej Afryki w każdym wnętrzu. 
 

SAFFIANO 

Znaleziono 42 produktów.
na stronie

Afrykańskie kolory ziemi – brązu i beżu jako ozdobna tapeta ścienna. Tapeta jednokolorowa, tapeta imitująca ręcznie tkaną z roślin powierzchnię materiału.

61,00 zł

Nowoczesne tapety mają wzory naturalne. Wzór imitujący fragmenty skór zwierzęcych na połączonych prostokątach to unikalna tapeta ścienna. Kolory: czerwony, bordowy, złoty.

61,00 zł

Pomarańczowa, energetyczna imitacja drewna na ścianie to nowoczesna tapeta ścienna – tapeta tło. Idealna do salonu lub kuchni.

58,90 zł

Naturalne skóry zwierzęce to wzór dla tapety do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju. Modne kolory: szary, beżowy, biały. Nowoczesna tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Egzotyczna skóra węża w energetycznych kolorach czerwieni i bordo to nowoczesna tapeta ścienna. Uniwersalne nowoczesne tapety pokojowe w paski do awangardowej przestrzeni podróżnika.

61,00 zł

Ekskluzywne tapety pokojowe to tapety imitacje. Gładka tapeta o wzorze beżowych, przerysowanych grzebieniem do zaprawy kwadratów.

61,00 zł

Nowoczesne tapety w modnych kolorach szarym i srebrnym imitują egzotyczne wzory skór zwierzęcych. Kolaż wzorów zamknięty w trójkątach – tapeta wzory geometryczne do salonu, sypialni, gabinetu.

61,00 zł

Gładka tapeta ścienna w ciepłych kolorach beżu i kremu, imitująca naturalną skórę. Egzotyczna tapeta do salonu jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

61,00 zł

Turkusowa wariacja na temat imitacji drewna. Świetna tapeta ścienna tło do pomieszczeń w stylu marynistycznym.

58,90 zł

Tapeta ścienna, jednokolorowa – mix kolorów z dominującym odcieniem ciepłej szarości. Imitacja drewna to tapeta drzewa.

58,90 zł

Ciepła imitacja egzotycznego drewna. Idealna do nowoczesnych wnętrz tapeta ścienna jako tapeta tło w kolorze ciepłego beżu.

58,90 zł

Oryginalna tapeta ścienna turkusowa we wzór wężowej skóry to tapeta w pasy. Nowoczesne tapety są nietypowe, pasują do wnętrz awangardowych z pomysłem.

61,00 zł

Tapety jednokolorowe to nowoczesne tapety imitujące drewno. Energetyczny mix żółtych – odważna tapeta tło w salonie, przedpokoju czy kuchni.

58,90 zł

Trójkąty ułożone w mapę z imitacji różnych skór zwierzęcych, egzotyczna tapeta ścienna. Beżowe i złote kolory tapety do salonu, sypialni, kuchni.

61,00 zł

Brązowa tapeta ścienna, tapeta tekstylna. Trójkąty imitujące wzór skór zwierzęcych – to tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Czarna, ekskluzywna, gładka tapeta ścienna imitująca naturalną skórę. Delikatnie prążkowana tapeta w paski.

61,00 zł

Tapeta ścienna w stylu nowoczesnym to tapeta wzory geometryczne, gdzie prostokąty z imitacją skóry naturalnej tworzą niezwykłe kafelkowe połączenie. Kolory: złoty, kremowy.

61,00 zł

Kremowo-beżowa tapeta w paski ze skóry węża. Oryginalna tapeta ścienna do każdego pomieszczenia.

61,00 zł

Stylowa, brązowa tapeta jednokolorowa. Imitacja drewna, tapeta drzewa egzotyczne. Tapeta do wnętrz klasycznych lub w stylu afro.

58,90 zł

Niebiesko-turkusowa tapeta ścienna o kolorach afrykańskich mórz i oceanów, imitacja grubo tkanego materiału. Ekskluzywne tapety jako uniwersalne tło to tapety do salonu lub sypialni.

61,00 zł

Gładka tapeta ścienna jednokolorowa. Brązowe kwadraty rysowane szerokim grzebieniem do zaprawy to tapeta wzory geometryczne.  

61,00 zł

Brązowo złota ekskluzywna tapeta ścienna imitująca wzór skóry naturalnej zwierzęcej. Wzór połączonych prostokątów – tapeta wzory geometryczne.

61,00 zł

Elegancka tapeta tło bordowe. Kolor ekskluzywny i majestatyczny idealnej tapety do salonu.

58,90 zł

Tapeta ścienna w paski, to tapeta w pasy z brązowej, wężowej, naturalnej skóry (imitacja). Doskonała tapeta do gabinetu lub salonu, dla podróżnika.

61,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa z melanżu barw beżu i kremu. Doskonała jako tapeta ścienna tło. Pasuje do każdego pomieszczenia.

61,00 zł

Niebiesko-turkusowa, gładka tapeta ścienna wykonana w stylu ekskluzywnej ozdoby. Kwadraty, rysowane grzebieniem do zaprawy, mogą stanowić tło lub być ozdobą pokoju. Tapety do salonu lub sypialni.

61,00 zł

Szaro-kremowa skóra wężowa to uniwersalna tapeta ścienna. Pasuje do każdego pomieszczenia jako tapeta w pasy.

61,00 zł

Tapeta ścienna w stylu ekskluzywnym. Imitacja naturalnej skóry jako wzór tapety do sypialni, jadalni, salonu, przedpokoju.

61,00 zł

Szara imitacja egzotycznego drewna to tapeta drzewa. Tapeta ścienna jednokolorowa jako tapeta tło.

58,90 zł

Fioletowa tapeta imitująca ręcznie tkaną powierzchnię materiału, to tapeta ścienna ekskluzywna, jednokolorowa. Do stosowania jako tapeta tło.

61,00 zł

Ciepła, brązowa, naturalna imitacja skóry to wzór tapety do salonu, gabinetu, przedpokoju, sypialni. Ekskluzywna, lekko prążkowana tapeta ścienna.

61,00 zł

Nowoczesna, popielata tapeta ścienna imitująca egzotyczne drewno to tapeta do salonu, kuchni, sypialni. Nowoczesne tapety jednokolorowe to ciekawe tła dla tapet wzorzystych.

58,90 zł

Jednokolorowa, gładka tapeta ścienna w stylu ekskluzywnym. Imitacja skóry wybarwionej na turkusowo – delikatnie prążkowana tapeta w paski.

61,00 zł

Mix kolorów z dominacją ciepłego beżu i kremu to połączenie idealne dla tapety do salonu. Imitacja ozdobnego drewna jako tło to tapeta drzewa, tapeta deski.

58,90 zł

Żółte oryginalne kwadraty nie tworzą nudnej szachownicy. Są rysowane grubym grzebieniem do zaprawy lub kleju. Tapeta ścienna energetyczna do pokoju, salonu, gabinetu.

61,00 zł

Nowoczesny styl tapety do sypialni podkreśli wzór naturalnej skóry zwierzęcej. Tapeta wzory geometryczne – prostokąty. Modne kolory: szary, srebrny, czarny, grafitowy.

61,00 zł

Gładka tapeta ścienna w kwadraty to tapeta wzory geometryczne. Biało-popielate kwadraty wyglądają jakby były pociągnięte klasycznym grzebieniem do zaprawy.

61,00 zł

Czarna, gładka tapeta ścienna to tapeta wzory geometryczne. Kwadraty przerysowane grzebieniem do zaprawy imitują ciekawą, egzotyczną tkaninę.

61,00 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, imitacja drewna. Mix kolorów z dominacją odcienia beżowego, delikatnie bielona tapeta drzewa.

58,90 zł

Mocny akcent to modne tapety pokojowe imitujące skóry zwierzęce - węża. Tapeta w paski ma awangardowe kolory: szary, srebrny, czarny, grafitowy. 

61,00 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 42 elementów

Góra