BORNEO - Tapety.org
Enter here your message to your customers

BORNEO

Borneo – tropikalne klimaty Indonezji…

 

Borneo – jedna z Wielkich Wysp Sundajskich na Oceanie Indyjskim i największa w Archipelagu Malajskim oraz w całej Azji, a trzecia pod względem wielkości na świecie po Grenlandii i Nowej Gwinei. Podzielona jest między dwa państwa: Malezję i Indonezję. I tak samo jak one – różna.
 
Tropikalna gorączka, duszna wilgotność, temperatura i rdzawo-brunatno-zielona kolorystyka jej lasów deszczowych zostały przeniesione w zastosowanym wzornictwie najnowszej kolekcji tapet ściennych marki A.S. Creation wprost na ściany mieszkań. Tapety ścienne w tym przypadku pozwalają poczuć tajemniczość i mroczny urok przyrody Borneo w stopniu ocierającym się o obcowanie nie tylko z barwami i aurą, ale nieomal ze smakiem i zapachami.
A jednocześnie, czterdziesto rodzajowa gama wzornictwa kolekcji Borneo jest tak różnorodna i tak odmienna jak północna, należąca do Malezji część wyspy odmienna jest od części południowej, przynależnej do Indonezji. Jedność koncepcji została tutaj jednak wyrażona i zachowana w wielości  form i często skrajnie różnych środków wyrazu.
 
Od realistycznych, ocierających się nieomal o fotograficzną wierność przedstawień, po abstrakcyjne wzory pozwalające na dalekie i wyrafinowane skojarzenia z ogólnym klimatem tych miejsc zasugerowanych raczej niż przywołanych odległą skojarzeniowo gamą kolorów. Przytłumione zielenie, rdzawe brązy, brunatne gamy odcieni w sposób nagły i zgoła nieoczekiwany rozświetlane bądź przytłumionym, bądź też przeciwnie – ostrym i bezpośrednim światłem przedzierającym się znienacka przez gęstwinę leśnego dachu dżungli.
 
Pragniesz mieć oryginalne wnętrze w stylu jungle city? Skorzystaj z tapet Borneo od A.S. Creation.
Znaleziono 40 produktów.
Wyświetlono 1 - 40 z 40 elementów

Góra