ESSENTIALS - Tapety.org
Enter here your message to your customers

ESSENTIALS

Kolekcja Essentials – pietyzm dla szczegółu 

Kolekcja Essentials to pietyzm dla szczegółu, a przede wszystkim dla realistycznych i drobiazgowych odwzorowań struktury kamienia, cegły, faktury ściany tworzonej z tych najtwardszych i trwałych elementów, z których powstawały one od najdawniejszych czasów. Efekt wizualny, jaki wyłania się w rzeczywistości z płaskiej przecież powierzchni, może konkurować ze współczesnymi hologramami, a w każdym bądź razie z poprzedzającymi je technikami modelowania komputerowego. A przecież wywodzi się i opiera jedynie na starych technikach rysunku i grafiki, stosowanych od wieków przez mistrzów tej iluzorycznej sztuki. Dokładne i wystudiowane w każdej kresce cieniowanie poszczególnych elementów rysunku sprawia, że wyłaniające się na ścianie struktury kamienia czy cegły stają się niepokojąco realistyczne w każdym swym załamaniu i szczególe. Aż proszą się same o dotyk.
 
Ten projekt to także różnorodność, pomimo z pozoru ograniczonej do kamienia i cegły tematyki. Owa różnorodność rodzi się we wspomnianym pietyzmie dla szczegółu. Rodzi się w kunszcie kreski projektanta odwzorowującego wiernie techniki mistrzów sprzed czasów animacji i projektowania komputerowego. Te techniki potrafią wciąż dostarczać przeżyć nie gorszych, a być może czasem ciekawszych – bo innych – niż te najnowsze, nam współczesne, tworzone z udziałem i pomocą sztucznej inteligencji.
 
Te winylowe tapety na flizelinie, oprócz świetnej wytrzymałości na zmywanie i doskonałej odporności na światło, posiadają jeszcze jedną zdumiewającą cechę. Ich nowoczesny charakter podkreślany często geometrycznym, imitującym wzorem naturalnego tworzywa w spokojnych, beżowych, kremowych czy rdzawo-brązowych barwach – pokryty jest bywa …. Połyskującym nowoczesnością brokatem. Zestawienie zaiste niezwykłe. A efekt? Trzeba zobaczyć i ocenić samemu.
Znaleziono 5 produktów.

Tapeta ścienna imitująca powierzchnię deski, a może regularny wzór geometryczny? Tapeta z brokatem w kolorach szarym i brązowym.

Tapeta ścienna imitująca powierzchnię deski czy regularny wzór geometryczny składający się z drobnych prostokątów? Tapeta z brokatem w kolorach beżowym i brązowym.

Tapeta ścienna imitująca bielony mur z cegły to tapeta biała cegła z efektem 3d tapety do pokoju dziecięcego czy jadalni. Styl skandynawski.

Efekt naturalnego muru to wzór tapety na ścianę 3d. Tapeta cegła w odcieniu bielonego beżu. Wypukła faktura.

Tapeta ścienna imitująca bielony mur z cegły to tapeta biała cegła z efektem 3d tapety do pokoju dziecięcego czy jadalni. Styl skandynawski.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Góra