GLATTE WAND - Tapety.org
Enter here your message to your customers

GLATTE WAND

Glatte Wand – hit dla ceniących nowoczesne wnętrza 

Jest to kolejna kolekcja z cyklu nowoczesne tapety obejmująca jednobarwne produkty, ale o niejednolitych fakturach i kolorach zarówno stonowanych jak i bardzo intensywnych. Można je łączyć dopasowując w jedną aranżację albo poprzestać na pojedynczym kolorze. Wysoka jakość produktów sprawia, że zaprojektowane aranżacje są trwałe i służą przez długi czas.
 
Jednobarwność wcale nie musi być nudna. Odmienia wnętrze, z powodzeniem konkurując z farbą na ścianie. Co więcej, tapety wykazują nad farbami zdecydowaną przewagę – nie blakną pod wpływem światła, są bardzo odporne na zmywanie i wyróżniają się miękką, przyjemną w dotyku fakturą, wyrównując nierówności ścienne. Wysoka jakość winylowych tapet na flizelinie z kolekcji Glatte Wand skutkuje także uniwersalnością: sprawdzają się równie dobrze w salonie, jadalni i sypialni, jak i w łazience czy przedpokoju.
 
W przypadku tapet jednokolorowych, bez żadnych wzorów, za to o intensywnych kolorach – powstaje przestrzeń dla wyobraźni, co pozwala na nieskrępowaną swobodę aranżacji, której głównym tworzywem staje się czysty kolor i zabawa jego kolażem. Wybierając produkty stonowane, dyskretne w barwach i niekontrastowe w kolorach – projektuje się autentyczną nowoczesność wnętrza z nutą romantyzmu i zadumy, sterując od drapieżnej abstrakcji ku ciepłym i nastrojowym klimatom domowego wypoczynku. Możliwość łączenia nowoczesności ze spokojem, zdecydowanych, a nawet ostrych kolorów z harmonią ciepłych, zgaszonych barw – to jeszcze jedna specyficzna cecha tej kolekcji. Innowacyjność i niepowtarzalność, ale także wyrafinowana tradycja – czy wszystkie te cechy można połączyć na równych prawach? W przypadku kolekcji tapety ścienne Glatte Wand okazuje się, że tak.
Znaleziono 3 produktów.

Klasyczna, ciepła, beżowa tapeta ścienna jednokolorowa do wnętrz awangardowych i klasycznych. Uniwersalna.

Gładka, klasyczna tapeta jednokolorowa – nowoczesna i awangardowa w nietuzinkowej kolorystyce szaro-czarnej.

Niebieska, energetyczna, gładka tapeta ścienna jednokolorowa. Idealna do wnętrz w stylu manierystycznym.

Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów

Góra