DANIEL HECHTER - Tapety.org
Enter here your message to your customers

DANIEL HECHTER

Daniel Hechter, czyli abstrakcja, geometria i nowoczesność

Kolekcja tapet Daniel Hechter to wysokiej jakości tapety winylowe, na flizelinie, odporne na światło i na szorowanie. Ale te ściśle techniczne parametry nie mówią wiele o tej niezwykłej pod każdym względem kolekcji. Szarości i beże, dominujące w palecie barw, tak spokojne, a czasami nawet z pozoru monotonne, potrafią znienacka uderzyć niewyciszonym ruchem geometrycznych figur, wybijających swój rytm jak werbel niestrudzonego dobosza.

Nowoczesność, technologia 3, może nawet 4D, hologram matematyczny wprost z drukarek - tych szalonych technologii – to odruchowe skojarzenia i emocje, które atakują nasze oko jako pierwsze bodźce z tej ultra nowoczesnej kolekcji Daniela Hechtera. Dla bardziej wyrafinowanego odbiorcy te oczywiste i wręcz narzucające się skojarzenia mogą prowadzić w podróże, w przeszłość, do światów zaludnianych na przełomie XIX I XX wieku wizjami Kandinskiego, Malewicza, Mondriana i tych wizjonerów sztuki, którzy świat postrzegali i potrafili wyrażać emocjami matematyki i form geometrycznych kierowanych tylko im znanymi algorytmami.

Daniel Hetcher jest projektantem niezwykłym. Jego tapety powstają przede wszystkim z myślą o pomieszczeniach, które są nowoczesne i wystylizowane. Sama marka natomiast kojarzy się nieodzownie z innowacyjnością, oryginalnością i niepowtarzalnością. Kolekcja tapet Daniela Hechtera charakteryzuje się więc przede wszystkim bogactwem unikalnych wzorów i pieczołowitym artyzmem. Dodatkowo, te eleganckie tapety, wysublimowane swą matematyczną doskonałością są bardzo przytulne. Stwarzają atmosferę ładu i sterylnej niekiedy dokładności. W tym klimacie bezwiednie odpoczywamy, zanurzając się w świat wolny od zgiełku i trosk dnia codziennego.
Znaleziono 45 produktów.

Nowoczesny wzór geometryczny połączonych ze sobą trójkątów to tapeta wzory geometryczne. Efekt 3d tapety uzyskano przez cieniowanie. Dominujący kolor kamiennych figur to szary i beżowy.

Beżowa jednokolorowa tapeta ścienna. Delikatnie prążkowana, neutralna, ale elegancka tapeta w pasy. Idealny produkt z rodzaju tapety do salonu.

Ciemno beżowa jednokolorowa tapeta ścienna. Delikatnie prążkowana, nowoczesna i elegancka tapeta w pasy drobne. Idealny produkt z rodzaju tapety do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju.

Imitacja drewna w formie figur geometrycznych to nowoczesna tapeta wzory geometryczne. Tapeta ścienna w modnej kolorystyce – szary, czarny i złoty. Ozdobna tapeta do awangardowych wnętrz.

Tapeta drzewa to imitacja drewna zamknięta w formie, jaką ma tapeta wzory geometryczne. Figury zostały oddzielone delikatnym, nowoczesnym złoceniem. Tapeta ścienna w kolorach szarym i złotym.

Tapeta wzory geometryczne to modny design, który podkreśli każde nowoczesne wnętrze. Klasyczny, pionowy wzór optycznie powiększy nawet najmniejsze pomieszczenie. Tapeta do salonu i sypialni.

Szary i beżowy to najmodniejsze kolory nowoczesnych wnętrz. Tapeta wzory geometryczne w szare i beżowe romby jako idealna tapeta do salonu i do sypialni. Nada charakteru każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

Wyświetlono 1 - 45 z 45 elementów

Góra