DANIEL HECHTER

Daniel Hechter, czyli abstrakcja, geometria i nowoczesność

Kolekcja tapet Daniel Hechter to wysokiej jakości tapety winylowe, na flizelinie, odporne na światło i na szorowanie. Ale te ściśle techniczne parametry nie mówią wiele o tej niezwykłej pod każdym względem kolekcji. Szarości i beże, dominujące w palecie barw, tak spokojne, a czasami nawet z pozoru monotonne, potrafią znienacka uderzyć niewyciszonym ruchem geometrycznych figur, wybijających swój rytm jak werbel niestrudzonego dobosza.

Nowoczesność, technologia 3, może nawet 4D, hologram matematyczny wprost z drukarek - tych szalonych technologii – to odruchowe skojarzenia i emocje, które atakują nasze oko jako pierwsze bodźce z tej ultra nowoczesnej kolekcji Daniela Hechtera. Dla bardziej wyrafinowanego odbiorcy te oczywiste i wręcz narzucające się skojarzenia mogą prowadzić w podróże, w przeszłość, do światów zaludnianych na przełomie XIX I XX wieku wizjami Kandinskiego, Malewicza, Mondriana i tych wizjonerów sztuki, którzy świat postrzegali i potrafili wyrażać emocjami matematyki i form geometrycznych kierowanych tylko im znanymi algorytmami.

Daniel Hetcher jest projektantem niezwykłym. Jego tapety powstają przede wszystkim z myślą o pomieszczeniach, które są nowoczesne i wystylizowane. Sama marka natomiast kojarzy się nieodzownie z innowacyjnością, oryginalnością i niepowtarzalnością. Kolekcja tapet Daniela Hechtera charakteryzuje się więc przede wszystkim bogactwem unikalnych wzorów i pieczołowitym artyzmem. Dodatkowo, te eleganckie tapety, wysublimowane swą matematyczną doskonałością są bardzo przytulne. Stwarzają atmosferę ładu i sterylnej niekiedy dokładności. W tym klimacie bezwiednie odpoczywamy, zanurzając się w świat wolny od zgiełku i trosk dnia codziennego.

DANIEL HECHTER 

Znaleziono 45 produktów.
na stronie

Uniwersalna tapeta tło wpisuje się we wnętrza w każdym stylu – od retro, poprzez vintage po modern. Tapeta do salonu to tapeta jednokolorowa. Ozdobna, chropowata faktura.

58,60 zł

Modna szara tapeta o chropowatej fakturze to ekskluzywna tapeta tło. Tapeta do salonu, jadalni, sypialni, przedpokoju – tapeta pokojowa uniwersalna. Pasuje do każdego stylu.

58,60 zł

Szary i beżowy to najmodniejsze kolory nowoczesnych wnętrz. Tapeta wzory geometryczne w szare i beżowe romby jako idealna tapeta do salonu i do sypialni. Nada charakteru każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

61,90 zł

Tapeta wzory geometryczne to modny design, który podkreśli każde nowoczesne wnętrze. Klasyczny, pionowy wzór optycznie powiększy nawet najmniejsze pomieszczenie. Tapeta do salonu i sypialni.

61,00 zł

Tapeta drzewa to imitacja drewna zamknięta w formie, jaką ma tapeta wzory geometryczne. Figury zostały oddzielone delikatnym, nowoczesnym złoceniem. Tapeta ścienna w kolorach szarym i złotym.

61,90 zł
Wyświetlono 1 - 40 z 45 elementów

Góra