AROUND THE WORLD - Tapety.org
Enter here your message to your customers

AROUND THE WORLD

AROUND THE WORLD – dookoła świata

Świat jest różnorodny. Nie ma w nim powtarzalnych sytuacji, krajobrazów, wzorów. A każdy element – istotny i charakterystyczny w różnych częściach świata niesie ze sobą ciekawe inspiracje, które pozwalają zaprojektować oryginalne tapety ścienne.
 
Marka A.S. Création w serii Around the World połączyła właśnie ze sobą cztery strony świata. Zamknęła je w jednej, niezwykle ciekawej kolekcji tapet. Kolekcja Around the World jest więc swoistym zaproszeniem do podróży dookoła kuli ziemskiej, może niekoniecznie w 80 dni, ale jako egzotyczne poznanie Ziemi poprzez wzornictwo pochodzące z nowoczesnej kolekcji tapet ściennych. W Around the World znajdują się wielce imponujące wzory, które zostały zainspirowane kulturami z różnych zakątków świata.

Jest tutaj styl „Romantique“, który prezentuje delikatne, pastelowe kwiatki. Do nich dołączają tapety w ornamenty. Piękne materiały są w ciepłych, przytulnych kolorach. Styl „Scandinavien“ obejmuje natomiast wzory graficzne tapety 3D. Warto zwrócić uwagę na błyszczące elementy, które przywodzą na myśl daleko północne kryształki lodu. „Industriel“ to oryginalny, miejski i indywidualny styl loftów, jakie są w znanych metropoliach, takich jak: Nowy Jork czy Londyn. Rustykalnych struktur, których inspiracją stała się natura a także stylowej elegancji etno odnajdziemy przede wszystkim w tapetach „Ethnique“. Doskonale będą się prezentowały w jak najbardziej naturalnych wnętrzach. Eleganckie beże i szarości w zestawieniu ze świeżymi pastelami te tapety ścienne oddziałują na wszystkie zmysły.
Wszystkie produkty są wysokiej jakości, odporne na działanie promieni słonecznych oraz zmywanie. Nie blakną i nie odkształcają się.
Znaleziono 6 produktów.

Nowoczesna tapeta ścienna to tapeta wzory geometryczne. Ciekawe zestawienie kolorowych figur geometrycznych. Dominujący kolor: szary, beżowy, niebieski, żółty, biały.

Nowoczesna tapeta ścienna to kolorowa tapeta wzory geometryczne. Unikalne zestawienie wielobarwnych figur geometrycznych. Dominujący kolor beżowy i brązowy.

Klasyczna, jednokolorowa, ale nowoczesna – modna, turkusowa tapeta ścienna o ziarnistej powierzchni faktury. Pasuje do różnego wystroju wnętrz. Idealna do sypialni i łazienki.

Modna zielona tapeta ścienna o ciekawej, ziarnistej strukturze idealnie pokryje nierówności ścian. Jednokolorowa, klasyczna.

Tapeta ścienna klasyczna, jednokolorowa o nowoczesnej, lekko ziarnistej strukturze. Melanż kolorów beżowego i brązowego. Sprawdzi się w roli tapety do salonu.

Tapeta ścienna klasyczna, jednokolorowa o nowoczesnej, lekko ziarnistej strukturze. Ciepły beż pasuje do salonu, jadalni oraz sypialni, styl klasyczny.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra