SIMPLY WHITE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

SIMPLY WHITE

SIMPLY WHITE – klasyczna biel w nowoczesnej odsłonie

Klasyczna biała ściana nie musi być nudna. SIMPLY WHITE to kolekcja tapet, która od nowa definiuje pojęcie bieli i przedstawia różne wariacje na temat tej klasycznej barwy. Biel nabiera tu jednak innego wymiaru. Pozostając nadal monumentalna i elegancka, staje się bardziej nowoczesna. Jednocześnie niesie ze sobą na stałe w nią wpisaną nutę urokliwego sentymentalizmu. Miękkość przeszłości styka się więc w jej przestrzeni z szorstkością teraźniejszości.

Firma A.S. Création po raz kolejny pokazała, że to, co utarte i znane w odbiorze, można przedstawić w zupełnie odmiennej formie. Przedstawiła dlatego, jakby na próbę, fascynującą różnorodność białych tapet. Biel jest wyrażona poprzez mieszankę różnych materiałów, a także i jakości różnorodnych struktur. Pojawiają się ciekawe tonacje, będącymi wariacjami na temat koloru białego. Zimne i ciepłe odmiany bieli wpadają w delikatne szarości, błękity, a także zostają złamane delikatnymi beżami.

SIMPLY WHITE to jedna z najbardziej udanych kompozycji białych tapet. Produkty z kolekcji zapewnią idealną dekorację dla każdego pomieszczenia. A tapety ścienne będą wyglądać zawsze nowocześnie. Biel działa także orzeźwiająco i odmładzająco. Idealna jest w połączeniu z kolorowymi wzorami. Nigdy się z nimi nie sprzecza, pasuje do każdej tonacji. Jest bowiem bardzo neutralna w swoim wyrazie. Może stanowić tło dla bardziej egzaltowanej ozdoby ściany. Jednak bez względu na to, czy białe tapety będą stosowane do dekoracji „wszystko w jednym”, czy też w połączeniu z kolorowymi wzorami i trójwymiarowymi strukturami – ozdobiona nimi przestrzeń nabierze indywidualnego charakteru.
 

 

Znaleziono 4 produktów.

Biała tapeta ścienna imitująca naturalny tynk. Unikalny „baranek” to wzór tapety do salonu, sypialni, jadalni, do każdego pomieszczenia. Styl skandynawski.

Tapety ścienne w kolorze białym nie muszą być nudne. Tapeta 3d to tapeta ścienna o wypukłej strukturze grubego tynku.

Uniwersalna tapeta ścienna, tapeta jednokolorowa. Pasuje do pokoju dziecka, do salonu, jadalni, sypialni. Tapety pokojowe to również tapeta biała bez wzoru.

Jednokolorowa, biała tapeta tło imitująca zamarzniętą taflę wody to nowoczesna tapeta ścienna. Uniwersalna ozdoba każdego pomieszczenia.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Góra