METROPOLIS MICHALSKY LIVING - Tapety.org
Enter here your message to your customers

METROPOLIS MICHALSKY LIVING

METROPOLIS MICHALSKY LIVING – klasyka i streetwear

 

Ekskluzywne tapety z kolekcji Metropolis by Michalsky Living to prawdziwy skarb dla poszukiwaczy niecodziennych, niepowtarzalnych zdobień ściennych. Tapety te intrygują wzorami oraz trwałym wykonaniem. Ciekawe motywy pobudzają w największym stopniu poczucie wyjątkowej estetyki i klasy . Tak więc każde ozdobione tapetami by Michalsky wnętrze zyskuje nowy, ale zawsze elegancki wymiar.
 
W kolekcji tapety ścienne MICHALSKY LIVING znajduje się blisko sześćdziesiąt wersji tapet. Zbiór został więc podzielony na kilka serii. Są to wzory graficzne, paski, motywy roślinne oraz tapety jednokolorowe tak zwane struktury. Niepowtarzalny styl kolekcji nadają wyraźne, graficzne wzory, którym prawdziwą unikalność nadaje nietypowa i odważna kolorystyka. Tapety zagrają więc poważnymi ciemnymi kolorami (brąz, antracyt). Pojawiają się szlachetne szarości, kontrasty bieli i czerni, a także swoje miejsce w szeregu ma nasycony róż, limonka i lawenda. Wyróżnikiem tej kolekcji jest też niejednolita faktura. Pojawiają się drobne grudki, które odsłaniają lekko połyskujące tło lub błyszczące elementy takie jak słodkie gwiazdki z Gwiezdnego Pola.
 
Michael Michalsky – twórca tej kolekcji tapet – jest jednym z najbardziej wpływowych kreatorów mody w Niemczech. Pracował jako główny projektant marki Levis oraz był Globalnym Dyrektorem ds. Kreatywnych w Adidasie. Natomiast w 2006 r. założył własną markę „MICHALSKY“. Firma znajduje się w Berlinie. Marka MICHALSKY z powodzeniem łączy dwa style. Jest to styl klasyczny, który nie opiera  wpływom miejskiego stylu streetwear. W efekcie powstają produkty, które wyróżnia dyskretny luksus połączony z atmosferą wielkiego miasta. Michael Michalsky lubi poruszać tematy społeczne oraz problemy szeroko rozumianej rzeczywistości.
Znaleziono 6 produktów.

Tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny, przypomina znak drogowy popularnie zwany sierżantem. Wypukła faktura sprawia wrażenie przestronności. Modne połączenie szarości i bieli.

Tapeta ścienna w stylowe białe gwiazdy na szarym tle. Doskonała na sufit w sypialni w wydaniu nowoczesne tapety.

Tniemy Ceny

Tapeta ścienna w regularne białe gwiazdy na beżowym tle. Tapety ozdobne na sufit.

Tapeta ścienna o chropowatej fakturze, minimalistyczna, jednokolorowa w odcieniu ciepłego beżu.

Tapeta w Gwiazdy, idealna do pokoju dziecięcego - spełnij marzenia swojego dziecka zdobiąc pokój zieloną tapetą w metaliczne gwiazdki.Tapeta ścienna doskonała na Święta - wysój stragan, stoisko lub szopkę betlejemską z tapetą AS Creation 32521-5.

Tapeta w Gwiazdy, idealna do pokoju dziecięcego - spełnij marzenia swojego dziecka zdobiąc pokój zieloną tapetą w metaliczne gwiazdki.Tapeta ścienna doskonała na Święta - wysój stragan, stoisko lub szopkę betlejemską z tapetą AS Creation 32521-5.

Tniemy Ceny
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra