DAY & NIGHT 

AS Creation Day & Night – w dzień i w nocy

Day & Night to tapety winylowe, na flizelinie, które są odporne na światło i zmywanie. Ta ostatnia, szczególna ich cecha wynika z faktu, iż wprawdzie nadają się niemal do każdego wnętrza, bo i do salonu, jadalni, przedpokoju i sypialni, ale najwłaściwszym ich miejscem przeznaczenia jest pokój dziecięcy. To  tutaj muszą stawić czoła szczególnym wyzwaniom i sprostać fantazji najbardziej wymagających użytkowników, jakimi są małe pociechy.
Nowoczesne w stylu i współczesne w swym przekazie treściowym, muszą jednocześnie nawiązywać zarówno do dziecięcej estetyki, jak i pozostawać w zgodzie z oglądem rzeczywistości akceptowalnym przez gusta rodziców. Dlatego wśród bogatej gamy wzorów Day & Night są zarówno proste, jakby wyjęte z bajek dla najmłodszych gwiazdki, księżyce i malowanki symbolizujące spokój wieczornego nieba stanowiącego doskonałe tło do kołysanki na dobranoc, jak i intrygujący w treści, choć prosty w swej geometrycznej formie nocny krajobraz wielkiego miasta z życia dorosłych.
 
Szaro-czarna paleta barw, którą operuje kolekcja od A.S. Creation, posiada jeszcze jedną cechę szczególną. Te tapety są fluorescencyjne, co nadaje im o zmroku cechy nieomal magiczne, wprawiając w nieprzewidywalny ruch ich iluzoryczne manifestacje rzeczywistości, przydaje im tajemniczej głębi, która i wabi, a zarazem i wciąga widza w tworzoną przez siebie przestrzeń. Zabiera i dziecko, i jego rodziców w swój bajkowy świat, który został wyczarowywany na ścianach domowych pomieszczeń.
 
Day & Night to projekt niezwykły także dlatego, że swą oszczędną, a właściwie surową kolorystyką, pozbawioną barw i sygnowaną jedynie ich czarno - szarym cieniem – pokazuje, że czasem naprawdę mniejsze jest większe, a prostsze bywa piękniejsze. Uczy więc wszystkich pokory przed prostotą.
Znaleziono 6 produktów.

Tapeta ścienna w gwiazdy. Szare gwiazdki na niebieskim tle są fluorescencyjne. Tapeta idealna na sufit do pokoju dziecięcego. Tapeta ścienna w gwiazdy. Nowoczesne tapety ścienne na sufit – szare, różnej wielkości gwiazdki na niebieskim tle.

47,00 zł 50,00 zł

Tapeta ścienna w świecące gwiazdki (białe na szarym tle). Tapeta fluorescencyjna. Tapeta do pokoju dziecięcego.

43,00 zł 46,00 zł

Tapeta ścienna w gwiazdy w kolorze białym. Gwiazdki są fluorescencyjne. Idealna tapeta na sufit do pokoju dziecięcego, tapeta do sypialni.

53,00 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 25285-2 z kolekcji Day and Night.

60,00 zł

Tapeta ścienna z motywem miasta, drapacze chmur to tapeta miasto. Tapeta młodzieżowa, nowoczesna. Dominujące kolory: szary i czarny.

58,00 zł

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 32501-3 z kolekcji Day and Night.

49,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra