SMOOTH

SMOOTH – wnętrza pełne spokoju

Kolekcja SMOOTH wprowadza do wnętrz spokój. Wszystkie produkty z tego katalogu prezentują się wręcz klasycznie nonszalancko, ale i są też bardzo stonowane. Pomagają stworzyć atmosferę przytulności i ciepła domowego ogniska. Doskonale pasują do każdego wnętrza i stylu. Będą więc  ciekawym tłem dla frapujących wzrok dodatków oraz oryginalnych mebli. Doskonale połączą się z wieloma różnymi materiałami – klasycznym, naturalnym drewnem, ultra nowoczesnym plastikiem czy zimnym metalem.

Kolekcja SMOOTH to tapety ścienne o różnorodnym wzornictwie. I tak na przykład znajdziecie tutaj unikalne wzory roślinne pokazane w zdecydowanie nowoczesnym stylu. Takie tapety ścienne pozwolą na zaaranżowanie między innymi młodzieżowych pokoików i przytulnych salonów, zwłaszcza że różnorodne połączenia wzorów liści i kwiatów nadadzą wnętrzu naturalny, elegancki urok, wnosząc ze sobą atrakcyjny powiew nowoczesnej świeżości. We wzorach tapet florystycznych dominuje kolorystyka ziemi. Kremowy, beżowy i taupe to barwy, które niosą ze sobą zdwojoną  lekkość kolekcji SMOOTH. Natomiast świeża zieleń, ciekawy i inspirujący rdzawy pomarańcz, czy kolory bzu to radosne nuty, które idealnie wpiszą się w przytulność każdego pomieszczenia. Delikatne pasy, urokliwe tapety jednokolorowe o subtelnej strukturze i nieznacznych wypukłościach pobudzają wyobraźnię i umożliwiają realizację designerskich, stylowych projektów.

Czasem warto zaryzykować i pobawić się własną wyobraźnią. Jest to możliwe z kolekcją tapet SMOOTH. Tu właśnie znajdziemy nowocześnie zgrane, ale zawsze odważne matowo-błyszczące efekty, które jednocześnie dodają pomieszczeniom ekstrawagancji i wytwornej, ale w tym wypadku zawsze lekkiej elegancji. To wszystko w połączeniu z ponadczasowymi wzorami roślinnymi, stworzy kompozycję, w którą jest wpleciona stylowa nonszalancja i nowoczesna kreatywność pełna harmonii i spokoju.
 

SMOOTH 

Znaleziono 12 produktów.

Tapeta ścienna jednokolorowa, delikatnie prążkowana. Ekskluzywne tapety w kolorach szarym z lekkim srebrzystym połyskiem pasują do wszystkich wnętrz w stylu nowoczesnym i glamour.

44,40 zł

Jasnozielona, delikatnie prążkowana tapeta ścienna jednokolorowa ożywi każde wnętrze. Nowoczesna tapeta w stylu awangardowym, klasycznym i new retro.

44,40 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa gładka o wzorze w delikatne poprzeczne prążki. Eleganckie, klasyczne, przenikające się kolory szary i biały.  

44,40 zł

Nowoczesna tapeta ścienna w unikalnym wzorze roślinnym. Ciemniejsze liście na jasnym tle. Tapeta do salonu w modnych klasycznych kolorach szarym i srebrnym.

47,60 zł

Elegancka tapeta w paski to tapeta w pasy szare i srebrne. Pasuje do wnętrz o wystroju klasycznym – new retro i nowoczesnym.

52,30 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa, beżowa, gładka. Pasuje do każdego stylu i pomieszczenia – do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju i sypialni.

44,40 zł

Elegancka tapeta ścienna jednokolorowa, gładka. Modna tapeta szara ze srebrnym połyskiem do pomieszczeń w stylu nowoczesnym.

44,40 zł

Eleganckie tapety pokojowe nie muszą mieć wyszukanych wzorów. Modna tapeta jednokolorowa, gładka, choć delikatnie prążkowana, subtelne połączenie beżu i kremu.

44,40 zł

Elegancka tapeta ścienna jednokolorowa w delikatne, klasyczne prążki. Nowoczesność tkwi w barwie, gdzie modny kolor szary romansuje ze srebrnym połyskiem.

44,40 zł

Oryginalny wzór roślinny doskonale sprawdzi się jako motyw tapety do salonu, do pokoju młodzieżowego. Tapeta ścienna w nowoczesnej kolorystyce modnych szarości i połyskliwego srebra.

47,60 zł

Klasyczna tapeta w pasy ujęta w nowoczesny sposób. Wąskie prążki o odmiennej fakturze naniesione na gładkie tło, przenikające się kolory – szary i srebrny.

47,60 zł

Delikatnie prążkowana tapeta ścienna to także tapeta w pasy widoczne poprzez cieniowanie. Eleganckie, ciepłe połączenie kolorów beżowego, brązowego.

47,65 zł
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

Góra