LIFE

Life, czyli życie

 

Drzewa są najpotężniejszymi roślinami lądowymi. Występują niemal na całej kuli ziemskiej. Największe ich skupiska nazywane są lasami. A w lasach dzieją się zdumiewające rzeczy, które dopiero teraz powoli odkrywamy. Rosną tam bowiem drzewa, które porozumiewają się ze sobą. Są także i takie drzewa, które potrafią troszczyć się o swoje potomstwo, pielęgnować starych i chorych sąsiadów. Drzewa to niezwykłe organizmy, które czują, są wrażliwe i pamiętają. Ten sekretny świat mądrych roślin, zadumy, cudownego życia lasów we mgle możemy sprowadzić do naszych domów i ozdobić nim ściany w salonach, sypialniach czy przedpokojach. Zapewnią to tapety drzewa z kolekcji „Life 3” od A.S. Creation. 
 
Ale drzewa to tylko jeden z motywów graficznych, jaki pojawia się w tej serii tapet. Kolekcja przyciąga uwagę także, a może przede wszystkim, nowoczesnymi i stylowymi miejskimi wzorami. Pojawiają się więc również i nieskończone możliwości oryginalnych połączeń wzorów i kolorów. Wyjątkowe zestawienia wzorów graficznych, jak również stonowanych efektów 3D oraz motywów naturalnych, w których dominują stylizowane kwiaty, urokliwe klucze ptaków czy fantazyjnie zaplątane gałęzie drzew, a także ciekawe i niepowtarzalne wzory roślinne, uzupełnione zostały pasującymi do nich tapetami jednokolorowymi. Te niezwykłe tapety ścienne pozwalają wykreować żywe i niepowtarzalne, ale nowoczesne wnętrza.
 
Paleta barw kolekcji „Life” jest olbrzymia, tak jak kolory naszego życia. Rozpoczyna się od delikatnych, eleganckich i stonowanych w swoim wyrazie odcieni szaro-beżowych. Kończy się na oryginalnych tonacjach mocnej zieleni, ostrego różu czy liliowego koloru. Bo takie jest właśnie życie – niepowtarzalne i wielobarwne.
 

 

 

LIFE 

Znaleziono 6 produktów.

Tapeta ścienna we wzorze szarych drzew na grafitowym gładkim tle. Drzewa połyskują szlachetnym srebrem. Takie są ekskluzywne tapety ozdobne.

44,20 zł

Las we mgle uatrakcyjni nowoczesne pomieszczenia. Gładka tapeta drzewa to tapeta z motywem roślinnym w modnych kolorach beżu i szarego.

49,90 zł

Tapeta ścienna las we mgle to tapeta drzewa o wypukłej fakturze, w odcieniach szarości i połyskliwego srebra.

41,90 zł 48,90 zł

Tapeta ścienna, jednokolorowa w odcieniu jasnej oliwki, pokryta delikatnym brokatem. Gładka faktura.

23,00 zł 43,90 zł

Tapeta z brokatem to tapeta wzory geometryczne z efektem 3D otrzymanym poprzez cieniowanie, ułożonych pod kątem takich samych brył z podstawą kwadratu. Tapeta ścienna nowoczesna.

52,30 zł

Nowoczesna tapeta wzory geometryczne to beżowe, żółte i szare kwadraty, które są ścianami brył geometrycznych. Ułożone pod kątem, cieniowane dają efekt tapety 3D.

52,30 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra