LIFE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

LIFE

Life, czyli życie

 

Drzewa są najpotężniejszymi roślinami lądowymi. Występują niemal na całej kuli ziemskiej. Największe ich skupiska nazywane są lasami. A w lasach dzieją się zdumiewające rzeczy, które dopiero teraz powoli odkrywamy. Rosną tam bowiem drzewa, które porozumiewają się ze sobą. Są także i takie drzewa, które potrafią troszczyć się o swoje potomstwo, pielęgnować starych i chorych sąsiadów. Drzewa to niezwykłe organizmy, które czują, są wrażliwe i pamiętają. Ten sekretny świat mądrych roślin, zadumy, cudownego życia lasów we mgle możemy sprowadzić do naszych domów i ozdobić nim ściany w salonach, sypialniach czy przedpokojach. Zapewnią to tapety drzewa z kolekcji „Life 3” od A.S. Creation. 
 
Ale drzewa to tylko jeden z motywów graficznych, jaki pojawia się w tej serii tapet. Kolekcja przyciąga uwagę także, a może przede wszystkim, nowoczesnymi i stylowymi miejskimi wzorami. Pojawiają się więc również i nieskończone możliwości oryginalnych połączeń wzorów i kolorów. Wyjątkowe zestawienia wzorów graficznych, jak również stonowanych efektów 3D oraz motywów naturalnych, w których dominują stylizowane kwiaty, urokliwe klucze ptaków czy fantazyjnie zaplątane gałęzie drzew, a także ciekawe i niepowtarzalne wzory roślinne, uzupełnione zostały pasującymi do nich tapetami jednokolorowymi. Te niezwykłe tapety ścienne pozwalają wykreować żywe i niepowtarzalne, ale nowoczesne wnętrza.
 
Paleta barw kolekcji „Life” jest olbrzymia, tak jak kolory naszego życia. Rozpoczyna się od delikatnych, eleganckich i stonowanych w swoim wyrazie odcieni szaro-beżowych. Kończy się na oryginalnych tonacjach mocnej zieleni, ostrego różu czy liliowego koloru. Bo takie jest właśnie życie – niepowtarzalne i wielobarwne.
 

 

 

Znaleziono 6 produktów.

Las we mgle uatrakcyjni nowoczesne pomieszczenia. Gładka tapeta drzewa to tapeta z motywem roślinnym w modnych kolorach beżu i szarego.

Tapeta ścienna we wzorze szarych drzew na grafitowym gładkim tle. Drzewa połyskują szlachetnym srebrem. Takie są ekskluzywne tapety ozdobne.

Tniemy Ceny

Tapeta z brokatem to tapeta wzory geometryczne z efektem 3D otrzymanym poprzez cieniowanie, ułożonych pod kątem takich samych brył z podstawą kwadratu. Tapeta ścienna nowoczesna.

Nowoczesna tapeta wzory geometryczne to beżowe, żółte i szare kwadraty, które są ścianami brył geometrycznych. Ułożone pod kątem, cieniowane dają efekt tapety 3D.

Tapeta ścienna las we mgle to tapeta drzewa o wypukłej fakturze, w odcieniach szarości i połyskliwego srebra.

Tapeta ścienna, jednokolorowa w odcieniu jasnej oliwki, pokryta delikatnym brokatem. Gładka faktura.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Góra