HAUTE COUTURE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

HAUTE COUTURE

HAUTE COUTURE – tapety w stylu ekskluzywnym

Haute couture – pojęcie pochodzi z języka francuskiego i określa tak zwane „wysokie krawiectwo”. Jest to oryginalny dział mody, który określa pewien trend. Ubrania haute couture są przede wszystkim ręcznie szyte, wykonywane na specjalne zamówienie dla określonej osoby. Pojawia się tu bardzo wysoka jakość produktów, jak również i wyjątkowa dbałość o szczegóły, a także ich niepowtarzalność. Styl haute couture powstał najprawdopodobniej w XVIII wieku w Paryżu. Stworzyła go słynna Rose Bertin. A w XIX wieku we Francji pojawiła się moda na to, co jest ręcznie robione, a przede wszystkim ekskluzywne, bardzo drogie, ale przy tym oryginalne i niepowtarzalne.

Tapety ścienne, pochodzące z kolekcji Haute Couture od A.S. Creation, słyną ze swojej niepowtarzalności, wyjątkowości, a także bardzo wysokiej jakości potwierdzonej najwyższą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w tym mechaniczne możliwości czyszczenia (szorowanie). Nie blakną od słońca i przez wiele sezonów pozostają w niezmiennym stanie oryginalną ozdobą ścian. Unikalne wzornictwo w postaci ciekawych pasiastych kreacji oraz florystycznych przekazów potrafi zachwycić barkowym bogactwem konkretnych wzorów oraz rozmytych, jakby przetartych, a może celowo postarzałych barw i tonacji w klasycznych beżach, brązach, zieleni i szarościach. Połączenie tych wszystkich elementów tworzy modną i ciekawą całość wpasowującą się w klasyczną stylistykę retro, a także idealnie podkreślającą wzory z nurtu glamour. Tapety ścienne nowoczesne mają to do siebie, że zawsze potwierdzają unikalne gusta mieszkańców, dopasowując się niemal do ich niepospolitej kreatywności i umiłowania wyjątkowego stylu, jakim jest ekskluzywny trend haute couture.
Znaleziono 7 produktów.

Tapeta ścienna w oryginalny, poprzecierany wzór roślinny. Tapety ścienne nowoczesne to tapety młodzieżowe, tapety dla odważnych. Magiczne kolory złota, kremu oraz żółtego.

Tapeta w pasy nigdy się nie znudzi. Brązowe ciemniejsze paski są bardziej wypukłe, jaśniejsze – szersze niby tło są wklęsłe. To ekskluzywna tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju lub sypialni.

Ekskluzywna tapeta w przetarty wzór roślinny. Energetyczna tapeta w kwiaty w kolorach beżowym, brązowym, pomarańczowym.

Tapeta w kwiaty to tapeta ścienna tekstylna. Ma widoczną włókninową strukturę oraz szykowny, roślinny wzór. Ekskluzywne tapety do salonu, jadalni, sypialni – do wnętrz wyjątkowych.

Ekskluzywne tapety to między innymi tapeta w kwiaty. Brązowa tkanina we wzorzyste kwiaty jest produktem celowo postarzonym w stylu retro.

Tapeta ścienna w kwiaty jest niczym cenny, perski dywan. Ciepłe odcienie brązu, przetarty, wymyślny wzór kwiatowy wniosą tchnienie dawnych czasów eleganckich dworków.

Wyświetlono 1 - 7 z 7 elementów

Góra