SQUARED - Tapety.org
Enter here your message to your customers

SQUARED – minimalizm i dyskrecja

 

Klasyczna, nowoczesna elegancja wnętrza to przede wszystkim jest minimalizm i dyskrecja. Taka właśnie jest kolekcja tapet z kolekcji SQUARED firmy A.S. Creation. Została bowiem stworzona z myślą o współczesnym designie miejskich wnętrz. Niezwykłe wrażenie, jakim urzeka, zawdzięcza swemu minimalizmowi, który w tym przypadku podniesiony został do głównego postulatu jej kreacji.
 
Brak wzorów na rzecz rozbudowanej palety kolorów, połączono z nienarzucającymi się fakturami podłoża w wydaniu zarówno matowym jak połyskującym. To zestawienie buduje pociągające szykiem niezwykłe dekoracje. Uniwersalne, ale eleganckie i niepowtarzalne. Doskonałe zarówno do wnętrz użyteczności publicznej – hoteli, restauracji, biur i apartamentów jak i zacisza prywatnych przestrzeni mieszkalnych.
 
Niemal niewidoczny, geometryczny wzór o prążkowanej strukturze załamuje promienie światła tworząc zwodniczy efekt przestrzeni trójwymiarowej. Pomimo braku wyraźnego wzornictwa na pewno nie da się powiedzieć, że z tych aranżacji wieje nudą czy monotonią. Wręcz przeciwnie: ten zamierzony, artystyczny minimalizm robi ogromne wrażenie kreując ich niepowtarzalny styl i charakter. Niczym na płótnach fowistów, to kolor, niemal niezakłócony w odbiorze wzornictwem czy jakimkolwiek iluzorycznym przedstawieniem malarskim, wzmocniony dyskretnie subtelną fakturą, jest głównym kreatorem nastroju i treścią przedstawianej formy. To on kształtuje przestrzeń i definiuje nastrój wnętrza, które wypełnia.
 
Tapety z kolekcji SQUARED charakteryzują się doskonałą odpornością na zmywanie i światło – co w tym przypadku stanowi cechę podstawową – wszak to kolor jest wyznacznikiem ich siły oddziaływania i cechą wręcz konstytutywną. Ale nie jest to jedyna zaleta. Dodatkowo tapety ścienne z tej kolekcji nie wymagają również trudnego pasowania wzoru – bo go nie posiadają.
Brak produktów w tej kategorii.

Góra