STREAMLINE - Tapety.org
Enter here your message to your customers

STREAMLINE – gra liniami i geometrią

 

Minimalistyczne wnętrza wymagają niezwykłej uwagi w tworzeniu ich monolitycznej bryły, eleganckiej i gustownej, gdzie funkcjonalność zastępuje przesadne zdobnictwo. Nieskomplikowana forma zamiast przepychu, zredukowany do minimum design, proste, ale wyraźne linie i geometryczne figury to klasyczne cechy stylu purystycznego, w którego kręgi doskonale wpisują się tapety ścienne z kolekcji STREAMLINE marki A.S. Creation.
 
Kolekcja ta jest kwintesencją minimalistycznej elegancji. Klasyczne wzory pasów ujęte w nowoczesny sposób, abstrakcyjne dodatki w połączeniu z najróżniejszymi barwami i zestawieniami kolorystycznymi – choć piękne – są niesamowicie proste w swoim wyrazie. Dzięki nim pomieszczenie nabiera lekkości, uderza awangardą, ale jest to elegancka awangarda. W kolekcji dominuje linearyzm. Mocniejsze akcenty liniowe odznaczają się na ciekawym tle, wiją się w szalonym tańcu, ale nie męczą oczu. Idealnie dobrana tonacja barw przyciąga wzrok, ale nie zatrzymuje go na długo. Inaczej niż sama faktura i tłoczenia. Pasy to połączenie kilku kolorów i faktur, gdzie matowe, gładkie linie stykają się z fakturami przypominającymi skórę zwierzęcia (węża) lub grubą dzianinę. Tapety współgrają ze światłem, gdzieniegdzie tylko połyskując drobinkami brokatu – jakby zawstydzone tą urokliwą ozdobą. Takie nowoczesne tapety wymagają prostego dopełnienia w postaci funkcjonalnych, purystycznych mebli o mocno zarysowanej bryle, prostych i gładkich.
 
Kolorystyka kolekcji STREAMLINE jest równie niezwykła, jak samo wzornictwo. Znajdziemy tu tapety w kolorze żółtym, niebieskim, czerwonym, szarym, białym, błękitnym a nawet czarnym. Pojawiają się też oryginalne zestawy kolorów: czarno-złote, bordowo-złote, fioletowo-srebrne, szaro-srebrne i eleganckie odcienie w odcieniach kremu, musztardy i jasnego beżu.
Brak produktów w tej kategorii.

Góra