NEW LOOK

NEW LOOK – odnowione spojrzenie na świat tapet

Nowe spojrzenie na wystrój wnętrz zostało zamknięte w jednej, bardzo bogatej wzorniczo i kolorystycznie kolekcji tapet marki AS Creation. Każda tapeta ścienna proponowana przez firmę w kolekcji New Look ma w sobie to unikalne „coś” – inne odczytanie znanego stylu, inne spojrzenie na świat zamknięty na powierzchni ściany, świeżość i niepowtarzalność.
 
Kolekcja New Look marki AS Creation oferuje przede wszystkim nowoczesny wystrój ścian. Eleganckie tapety ścienne zostały stworzone w ciekawych wzorach i zdecydowanie w harmonijnych, przyjemnych dla oka kolorach. Wzornictwo sięga tematyką od naturalnego kamienia – realistyczne cegły, tapety 3d – przechodzi w abstrakcyjne, ale bardzo intrygujące wzory graficzne i dociera do ciekawych tapet ozdobnych (jednokolorowych, ale o ciekawej, niejednolitej fakturze, która na przykład przywołuje na myśl stare zielniki z wysuszonymi roślinami) i kwiaty zamknięte w stylu typowo orientalnym, a nawet barokowym (ornamenty) lub nowoczesnym.
 
Nowoczesne, trendy, designerskie tapety, dzięki którym z  powodzeniem można stworzyć wnętrza o młodym, ale i bardzo indywidualnym charakterze. W tej kolekcji kamienie to żywy styl, który podkreśli wnętrza naturalistyczne, minimalistyczne. Natomiast oryginalne pnącza kwiatowe oraz eleganckie ornamenty stworzą niewymuszoną atmosferę lekkiej elegancji. Świeże, kwiatowe wzory odnajdą się idealnie w połączeniu z tapetami w nowoczesne pasy czy stylowymi tapetami jednokolorowymi. Natomiast graficzne wzory w skandynawskim stylu – zamknięte w ciekawych połączeniach kolorystycznych przytłumionych pasteli - zapewnią poczucie młodzieńczej radości. W kolekcji dominują ciepłe odcienie delikatnego różu i turkusu. Barwy te doskonale harmonizują z kolorem ciepłym kolorem kremowym, beżowym oraz eleganckim i lekkim jasnoszarym.
Znaleziono 85 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna imitująca naturalny mur z cegieł to tapeta cegła. Styl nowoczesny do loftów i wnętrz minimalistycznych. Kolory – czerwony i brązowy.

57,90 zł

Chropowata struktura tapety imitującej naturalny korek lub tynk, melanż odcieni beżowych.  Klasyczna, ale nowoczesna tapeta pokojowa do salonu, jadalni. Klasyczna tapeta ścienna o chropowatej fakturze naturalnego, beżowego tynku. Wpisuje się w styl określony przez tapety pokojowe, ozdobne.

42,20 zł

Chropowata struktura tapety imitującej naturalny korek lub tynk, melanż kolorów złotego i żółtego. Awangardowa tapeta do salonu, jadalni. Styl klasyczny.

42,20 zł

Tapeta ścienna do loftów, w stylu industrialnym. Doskonale imituje mur z cegły to tapeta cegła z efektem 3d tapety.  Dominujący kolor - szary, bordowy, brązowy, złoty.

59,90 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 85 elementów

Góra