CHICAGO - Tapety.org
Enter here your message to your customers

CHICAGO

Chicago – legendarne miasto gangsterów inspiruje

Chicago to legendarne niegdyś miasto gangsterów, które przerodziło się obecnie w szalenie modne i inspirujące miasto różnorodności. Różnorodność jawi się w nim pod względem etnicznym, architektonicznym, kulinarnym i kulturowym.  Wiemy już, że dzisiaj żadne inne miasto w USA nie jest tak zróżnicowane jak Chicago. Dlatego kolekcja tapet CHICAGO od A.S. Creation nie mogła być inna.

Tej kolekcji nie da się określić w kilku słowach. To nowoczesne tapety, czasem eleganckie, a czasem naprawdę zaskakujące, inne, odległe, intrygująco ozdobne, które oddają wyjątkowy wielkomiejski styl, pełen pozytywnego chaosu. Ogromny wybór wzornictwa i kolorów może przyprawić o zawrót głowy. Jednak nie można mu odmówić prawdziwie chicagowskiego stylu.

Tapety ścienne są w niej przede wszystkim wyjątkowo kolorowe i różnorodne. Dzięki temu nadają ścianom pełnię życia. Winylowe tapety – nie tylko są produktami bardzo wysokiej jakości, ale także zachwycają okazałymi błyszczącymi i strukturalnymi tłoczeniami, wyjątkowymi satynowymi oraz widocznie połyskliwymi efektami. Mają także ekspresyjne dekory. Pojawiają się abstrakcyjne wzory graficzne oraz eleganckie, pełne przepychu motywy kwiatowe lub barokowe ornamenty. Wszystko jawi się na tle oryginalnej skóry lamparta z wyjątkowo realnym tłoczeniem futra. Paleta barw jest również niezwykle szeroka. Zaczyna się od klasycznych wariacji między czernią i bielą, kremami, a kończy na  jaskrawych, przyciągających wzrok kolorach. Wtedy ujawnia się żywiołowa ognista czerwień, turkus i róż. Każda z tych barw podkreśla niezwykły, niebanalny i na pewno mocno ekstrawertyczny charakter kolekcji tapet ściennych Chicago.
 
 
Znaleziono 4 produktów.

Urocza tapeta w kwiaty w modnej szarości z turkusowymi kwiatostanami. Tapeta ścienna wpisuje się w serię tapet – tapety do salonu, do sypialni, jadalni.

Udekoruj swój pokój dzięki tapecie ściennej A.S. Creation 93489-2 z kolekcji Chicago.

Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Góra