DECOWORLD - Tapety.org
Enter here your message to your customers

DECOWORLD

DECOWORLD – o czym szumią drzewa

Nowa, naturalna kolekcja winylowych tapet na flizelinie DECOWORLD to spotkanie ze światem niezwykłym, światem wyczarowywanym przez projektanta z sieci delikatnych rysunków słojów i struktury drewna. Pojawiają się też stylowe wzory skór aligatorów, pustynnych węży i rybich łusek. Każdy wzór jest przenoszony wiernie i z artystycznym pietyzmem na płaszczyznę tapety. Tak więc zwykłe tapety ścienne zamieniają się na ścianach mieszkań w niecodzienne przestrzenie i światy egzotycznych stworzeń.
 
Ciepłe kolory ziemi, drewna i piasku wykreowane delikatnymi żłobieniami tworzą tło tych niezwykłych kreacji. Poza tym nadają wnętrzom spokój, harmonię i ład wewnętrzny, ale także jakąś ukrytą nutę niepokoju, przygody i wezwania do wyjścia w nieznane. Łączą w sobie i przywodzą na myśl odległe z pozoru od siebie światy doznań i emocji, a jakże bliskie ludzkiej naturze, targanej wciąż w sposób bardziej lub mniej świadomy ambiwalentnymi uczuciami i sprzecznymi pragnieniami. Mimo tych często metafizycznych skojarzeń industrialny styl kolekcji DECOWORLD sprawia, że świetnie nadaje się ona zarówno do wystroju kuchni, jadalni czy przedpokoju jak i zwykłego pokoju, czy salonu. Dobra odporność na  światło i zmywanie, niecodzienne wzornictwo i ciepła kolorystyka nadają jej cech uniwersalnych, właściwie pasujących do każdego rodzaju wnętrza, sprawiając, że aranżacje nabierają cech swoistych i  właściwych temu właśnie konkretnemu pomieszczeniu.
 
Projekt godny jest szczególnego polecenia tym wszystkim, którzy w aranżacji wnętrza poszukują nie tylko oryginalności i niepowtarzalności, ale niezbędnej czasami i uzależnionej od nastroju zmienności. Zmienność bowiem odrywa zasadniczo od dobrze znanych na co dzień klimatów, wnętrz i ludzi. Dzięki niej otrzymują więc bilet na nową podróż. Świat tam, skąd wrócili po swym zwyczajnym dniu, przestaje istnieć.
Znaleziono 2 produktów.

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca naturalne, brązowe drewno. Delikatnie wypukły wzór, jaki ma ta tapeta drzewa podkreśla jej naturalność.

Delikatnie wypukła tapeta ścienna imitująca drewno. Tapeta drzewa pocięte w drobne kosteczki i ułożone w poziome paski to również tapeta w paski.

Wyświetlono 1 - 2 z 2 elementów

Góra