PALOMA - Tapety.org
Enter here your message to your customers

PALOMA

PALOMA – sama radość

Paloma – nazwa pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza gołębia. A z czym kojarzą się nam te sympatyczne ptaki? Z ich wszechobecnością na niemal całej kuli ziemskiej, w każdym niemal mieście i przede wszystkim z radosnym gruchaniem. Tapety z kolekcji „Paloma” od marki AS Creation są właśnie takim wszechobecnym źródłem naturalnej radości. Bo jak inaczej można określić pojawiające się we wzorach wielkie i mniejsze kwiaty oraz pasujące do nich idealnie tapety jednokolorowe? Takie połączenie to istota radosnej przytulności, która została zdefiniowana w arcy nowoczesny sposób.
 
Motywami roślinnymi w tej kolekcji modnych tapet są charakterystyczne pnącza z liśćmi, jawiące się jako elementy w klasycznym stylu vintage. Wśród nich swoje miejsce mają urokliwe, ale stylizowane i bardzo wyraźne kwiaty. A wszystko jest wpisane w wyjątkową harmonię kolorów, odcieni i faktur. Pojawiają się tutaj barwy takie, jak biel, beż, krem oraz szarość, których elegancka jednostajność zostaje przełamana mocniejszymi akcentami, pochodzącymi od zieleni oliwek, koloru liliowego, aż po żywą czerwień i przytłumiony, załamany delikatnie turkus. Lekka struktura tapet zapewnia wyjątkowo stylową atmosferę.  Faktury produktów Paloma – mimo, że ziarniste i mocne - są bardzo przyjemne w dotyku, pojawiają się w nich bowiem miłe i miękkie wypukłości, łączą w sobie puszystą matowość oraz nowoczesne, lśniące detale. Takie zestawienie pozwala stworzyć bardzo eleganckie, ale przytulne i uspokajające wnętrze. Modne tapety ścienne z kolekcji Paloma doskonale więc wpasują się zarówno do salonów, jak i do sypialni.
 
Paloma to katalog, który prezentuje ponadczasowe, modne, klasyczne wzory, które nietuzinkowo udekorują mieszkanie.
 
Znaleziono 2 produktów.

Delikatna tapeta ścienna jednokolorowa powstała na bazie dwóch jasnych odcieni – ciepłego beżu i brązu. Tapeta uniwersalna, ozdobi każde pomieszczenie.

Wyświetlono 1 - 2 z 2 elementów

Góra