BEST OF VLIES - Tapety.org
Enter here your message to your customers

BEST OF VLIES

Best of Vlies – mieszanka dekoracyjna na każdą ścianę. 

Najnowsza kolekcja Best of Vlies 2018 firmy A.S. Creation to wszechstronny wybór tapet na flizelinie. Są to produkty wysokie jakości, odporne na szorowanie, blaknięcie i przyjazne w stosowaniu ze względu na brak namaczania, uciążliwego nakładania kleju oraz łatwe usuwanie podczas wymiany starej tapety na nową. Kilka kroków wystarczy więc, by nadać ścianom nowy wygląd, radykalnie zmieniający wystrój i klimat domu.
 
W prezentowanej kolekcji sklep internetowy oferuje najnowsze wzory i najpopularniejsze tapety inspirowane trendami nie tylko świata mody, ale i współczesnej sztuki, szczególnie malarstwa takich mistrzów jak Kandinsky, Malewicz czy Mondrian. Odwołując się do ich geniuszu w zakresie konstrukcji artystycznej i formy wyrazu przekazywanej koncepcji zmieniono kolorystykę barw bezpośrednich, atakujących odbiorcę agresją czerwieni, czerni i bieli na przyjazne oku odpoczywającemu w domowym zaciszu beże, łagodne brązy i łagodne odcienie uspokajającej szarości.
 
Zachowana prostota i spokój podstawowych form geometrycznych, które u mistrzów abstrakcjonizmu miały prowokować odbiorcę swą skrajną odmiennością od malarstwa figuratywnego – w zamyśle projektantów kolekcji tapet Best of Vlies 2018 - swą prostotą wyrazu służą wzmocnieniu poczucia spokoju i wypoczynkowi domowników. Tak więc pojawiają się klasyczne pasy i niemal jednobarwne wzory tapet, które pozwalają odpocząć i oczom, i wyobraźni patrzącego, relaksują oraz sprzyjają oderwaniu się od zgiełku pracowitego dnia. Mimo tego przeważającego przesłania, kolekcja zawiera różne style, które zostały tutaj połączone w udaną mieszankę pasującą do każdego wnętrza.
Znaleziono 5 produktów.

Tapeta ścienna jednokolorowa w odcieniu jasnego brązu. Ciepła, nowoczesna tapeta. Idealny przykład tapety do salonu, sypialni, przedpokoju. Klasyczna, a jednocześnie w stylu, jaki prezentują tapety ścienne nowoczesne.

Tapeta ścienna w eleganckie szaro-grafitowe szerokie pasy to po prostu tapeta w pasy. Elegancka, nowoczesna, ozdobna w stylu new retro.

Odważna, trendy tapeta ścienna wzory geometryczne to tapeta w kwadraty. Ciepłe odcienie beżu, brązu i kremu pasują do wnętrz o stylistyce nowoczesnej.

Jednokolorowa tapeta ścienna w tonacji beżowej. Delikatnie prążkowana, efektownie wypukła faktura. Klasycznie piękne tapety do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Góra