PANDORA - Tapety.org

PANDORA

PANDORA – czyżby Puszka Pandory?

 

Puszka Pandory została otwarta, a z niej wyłoniła się tajemnicza, ekskluzywna kolekcja tapet marki A.S. Creation, która zaskakuje odważnym i oryginalnym połączeniem nowoczesnych kolorów nakładanych na tradycyjne, kwiatowe wzory. Przykładem takiego wzornictwa może być chociażby połączenie dużych, pnących się róż z ornamentowym wzorem przyozdobionym brokatem czy wypukłym, wymyślnym reliefem. Delikatny połysk tapety nadaje jej charakter eleganckiej, wręcz luksusowej ozdoby o artystycznej duszy.
 
Dzięki takim aranżacjom, kolekcja staje się niebanalna i wpisuje się w modne, nowoczesne trendy. Jest elegancka, ożywia wnętrze i nadaje mu dynamikę, która mimowolnie przenosi się na nastrój użytkownika. Atrakcyjne aranżacje i bogactwo wzorów są gwarantem niepowtarzalności i braku nudy w odbiorze.
 
Florystyczne motywy i ostra, jednoznaczna kolorystyka kojarzą się z malarstwem fowistów i estetyką zdobniczą art nouveau tworząc nastrój i klimat tamtej epoki –  wykwintnej, zmysłowej, pełnej wyrafinowanych doznań. Skłaniają do zadumy i refleksji, tak bardzo potrzebnych we współczesnym, pełnym pośpiechu i powierzchownych wrażeń życiu.
 
Pandora, to kolekcja dla wymagających, dla odbiorców potrafiących dostrzec i docenić zarówno urokliwość minionej epoki jak i walory estetyki nowoczesnych aranżacji kolorystycznych. Dokonywanie wyboru spośród  bogactwa jej wzornictwa staje się  czasem mimowolnie, a czasem w pełni świadomie manifestacją wrażliwości i preferencji estetycznych użytkownika, ani nie prostych, ani nie oczywistych w swych kryteriach.
 
Od strony technicznej jest to kolekcja tapet winylowych na flizelinie, wyjątkowo odporna na zmywanie i na światło, dzięki czemu jej barwy długo nie stracą intensywności.

 

Znaleziono 1 produkt.
Wyświetlono 1 - 1 z 1 przedmiotu

Góra