GALERIA 53 - Tapety.org
Enter here your message to your customers

GALERIA 53

Galeria 53 – klasyczne pojęcie jednostajnej barwy

W kolekcji Galeria 53 od A.S. Creation znajdziemy urokliwe klasyczne kwiaty, pasy i jednokolorowe tła. Jest to bardzo skromne zestawienie. Jednak taki zestaw tapet wystarczy, aby wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru. Jak to się dzieje? Przede wszystkim taki efekt uzyskuje się dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu wzorów. To one – proste w wyrazie -łączą w sobie zaledwie kilka ciekawych faktur i odcieni kolorów. Ale także pojawia się zestaw kontrastów takich jak matowość z połyskiem, czy klasyczny szyk z nowoczesną ekstrawagancją.  Doskonałe stylowo odwzorowane cienie, a także same barwy dodadzą wnętrzu elegancji. Przy ich pomocy można stworzyć ciepłe lub chłodne klimaty aranżacji. Tapety ścienne z Galerii 53 idealnie ozdobią nie tylko urokliwe, stylizowane wnętrza, ale również te nowoczesne, z pazurem, które idą w kierunku wyrafinowanego luksusu.
 
Czy Galeria 53 to kolekcja tapet inna niż wszystkie? Zapewne tak, zwłaszcza w wydaniu tapet jednokolorowych, które nie mają określonych wzorów, przedstawień figuratywnych, zmyśleń abstrakcji, wieloznacznych kolaży i wielopoziomowych konstrukcji. Bezkres jednolitego i jednorodnego koloru to powiew zaaranżowanego smutku, monotonni lub znudzenia, a może spokoju, relaksu i odpoczynku? Tak rodzi się świat niezwykły, świat oglądany jedynie oczami wyobraźni – kolor i tylko on, z którego niczym u Szekspira – jedynie oczy duszy mogą dojrzeć to , co prawdziwe, istniejące i nie ulotne – to, co tylko wyobraźnia może wyczarować.  Nowoczesne tapety  ścienne od A.S. Creation są niepokojem i nieokreślonością.
 
Taka właśnie jest kolekcja Galeria 53. Te tapety są produktami najwyższej jakości. Tapety winylowe na flizelinie są odporne na blaknięcie, zmywanie, łatwo się je umieszcza na ścianach i tak samo w prosty sposób zdejmuje.
Znaleziono 3 produktów.

Żółta jednokolorowa tapeta ścienna. Delikatnie prążkowana tapeta w pasy. Idealny produkt z rodzaju  tapety ścienne dla dzieci.

Jednokolorowa tapeta ścienna w delikatne wzór przeplatających się prążków w kolorach czerwonym i  bordowym. Klasycznie piękna, energetyczna tapeta do salonu, przedpokoju, kuchni czy jadalni.

Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów

Góra