FELICIA - Tapety.org
Enter here your message to your customers

FELICIA

Felicia –  chwila zadumy i wytchnienia 

Nowa kolekcja Felicia to zaduma i wytchnienie po całodziennym, wielkomiejskim zgiełku. To spokój, który czeka w zaciszu własnych czterech ścian, bez względu na to, czy są to ściany witającego nas przedpokoju, oferującej kulinarne smaki jadalni, rozleniwiającego salonu czy pełnej błogiego snu sypialni. Ten klimat nie bierze się znikąd. To efekt jednokolorowych wzorów – złotych i żółtych, gładkiej faktury i stylu, który równie dobrze kojarzy się z japońskim pierwowzorem, jak i jego klasycznym, europejskim naśladownictwem.
 
Te ciepłe i stonowane kreacje mają w zamyśle utrzymać jedynie harmonię i ład wewnętrzny; pozbawione są jakichkolwiek akcentów niepokoju czy niepewności. Przeznaczeniem światów i emocji, jakie mają przywoływać jest wyłącznie relaks. I w tym tkwi istota ich przeznaczenia.
Nie mają być nowoczesne w formie i wzornictwie, nie mają epatować świeżością pomysłu i formy. Mają kołysać tradycją starych, sprawdzonych i przez to bezpiecznie pewnych oddziaływań. Stworzone są dla tych, którzy nie gonią za nowinkami, ale szukają spokoju na sprawdzonych ścieżkach percepcji. Ten projekt adresowany jest także do tych, którzy po natłoku zajęć, korporacyjnym szumie pracy, konkurencji, nieustannego ruchu, agresywnych zachowań i wszystkim, co niesie rytm wielkomiejskiego życia – pragną jedynie powrotu do domowego zacisza.
 
Od strony technicznej, eleganckie tapety ścienne z kolekcji Felicia również stają na wysokości zadania: są bardzo odporne na zmywanie, ich światłoodporność plasuje się w górnych rejestrach skali i pozwalają na dowolne pasowanie wzoru. Jeśli dodamy do tego całkowitą i bez resztek ściągalność oraz nakładanie kleju jedynie na  ścianę – otrzymamy produkt spełniający oczekiwania pod każdym najwyższym jakościowo względem.
Znaleziono 1 produkt.

Klasycznie gładka tapeta ścienna o nowoczesnych kolorach to tapeta tło powstała z melanżu złotych drobinek i ciepłej żółci. Tapeta jednokolorowa, uniwersalna, pasuje do każdego wnętrza.

Wyświetlono 1 - 1 z 1 przedmiotu

Góra