AISSLINGER 

Aisslinger – świat linii i geometrii

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą i nowoczesną kolekcją tapet ściennych Werner Aisslinger.
Marka AS Creation prezentuje bardzo udane zestawienie nowoczesnych, różnorodnych i zdecydowanie odważnych propozycji kolorystycznych. Dominują tu modne odcienie żółci, pomarańczu, brązu, zieleni i eleganckiej, bardzo neutralnej szarości czy egzaltowanej bieli. Warto podkreślić również oryginalne wariacje na temat powracających wzorów.  Widoczna fascynacja linearyzmem, dużo inspiracji nietuzinkową i delikatną w swoim wyrazie geometrią oraz jednolite kolorystycznie tapety o delikatnych prążkowanych fakturach charakteryzują kolekcję ciekawych, nowoczesnych tapet Werner Aisslinger.

Zapewniamy, że wszystkie nieszablonowe wzory doskonale podkreślą unikalny design w oryginalnych, odważnych wnętrzach. Każda tapeta z kolekcji Werner Aisslinger marki As Creation może stać się również doskonałym bodźcem do ich ciekawej aranżacji. Czasem wystarczy jeden element, wokół którego powstaje nietuzinkowa całość. Niech takim sacrum staną się tapety ścienne Aisslinger.

Każdy odnajdzie tutaj odpowiednie dla siebie wzory i faktury, które będą czarowały kolorystyką, wzornictwem, nowoczesną technologią, łatwością montażu. Piękny efekt w przypadku tych tapet łączy się również z bardzo wysoką jakością produktów, które są trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych, mogą być wystawiane na działanie promieni słonecznych i często zmywane.  Mimo takiego agresywnego działania czynników zewnętrznych, długo pozostaną niezmienione. Ich kolory będą świeże przez wiele lat. Wybierz produkty z kolekcji Werner Aisslinger ze względu na ich unikatowe piękno oraz jakość.
Znaleziono 39 produktów.
na stronie

Subtelne zielone linie niby poziome wykresy na szarym tle to wzór tapety wzory geometryczne. Tapeta ścienna nowoczesna do awangardowego wystroju wnętrz.

52,00 zł

Subtelne zielone linie niby poziome wykresy na turkusowym tle to wzór tapety wzory geometryczne. Tapeta ścienna nowoczesna, wypukła do awangardowego wystroju wnętrz.

52,00 zł

Nowoczesna tapeta ścienna ma abstrakcyjny wzór. Pasiaste kwadraty mają wypukłą fakturę. Awangardowa tapeta wzory geometryczne ozdobi do każde wnętrze.

52,00 zł

Modna, jednokolorowa popielata tapeta ścienna o delikatnie wypukłej fakturze to tapeta tło. Może być samodzielną ozdobą ścian lub uzupełnieniem tapet ściennych z kolekcji.

48,00 zł

Modna, jednokolorowa turkusowa tapeta ścienna o delikatnie wypukłej fakturze to jednokolorowa tapeta tło. Może być samodzielną ozdobą ścian w stylu marynistycznym lub uzupełnieniem tapet ściennych z kolekcji.

48,00 zł

Delikatnie wypukła faktura, pomarańczowe paski jak malowane kreski na białym tle to nowoczesna tapeta ścienna. Tapeta w paski, która ozdobi każde pomieszczenie.

48,00 zł

Jednokolorowa tapeta tło to tapeta ścienna w modnym, szarym kolorze o nowoczesnej, wypukłej, prążkowanej fakturze. Tapeta uniwersalna, pasuje do każdego wnętrza.

48,00 zł

Nowoczesna biała tapeta ścienna o delikatnie wypukłej, prążkowanej fakturze. Tapeta uniwersalna do każdego pomieszczenia.

48,00 zł

Brązowa tapeta w paski ułożone w abstrakcyjny wzór przypominające sieć pająka. Nowoczesna tapeta ścienna pasuje do każdego ciekawego wnętrza.

52,00 zł

Wypukłe, ciemne beżowe paski na delikatnym, jasnym tle to wzór jaki ma nowoczesna tapeta w paski. Ciekawa tapeta ścienna pasuje do każdego pomieszczenia.

48,00 zł

Tapeta ścienna o wzorze linearnym to tapeta wzory geometryczne. Delikatne, poziome szare linie, niby wykres na białym tle.

52,00 zł

Tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny. Przenikające się koła zielone i białe to tapeta wzory geometryczne.

52,00 zł

Tapeta w paski brązowe na beżowym tle. Paski tworzą abstrakcyjny wzór. Tapeta ścienna do każdego wnętrza w stylu nowoczesnym.

52,00 zł

Modna, jednokolorowa ciemno szara tapeta ścienna o delikatnie wypukłej fakturze to jednokolorowa tapeta tło. Może być samodzielną ozdobą ścian lub uzupełnieniem tapet ściennych z kolekcji.

48,00 zł

Nowoczesna tapeta wzory geometryczne to unikalna tapeta ścienna w kwadraty w paski. Popielata, wypukła tapeta ozdobi każdy modny salon, jadalnię, pokój, przedpokój, sypialnię.

52,00 zł

Modna beżowa, ciepła tapeta ścienna o delikatnie wypukłej fakturze to jednokolorowa tapeta tło. Może być samodzielną ozdobą ścian w stylu klasycznym lub uzupełnieniem tapet ściennych z kolekcji.

48,00 zł

Beżowa w delikatne prążki, o wypukłej, nowoczesnej fakturze, ale klasyczna tapeta jednokolorowa to tapeta tło. Elegancka, uniwersalna, pasuje do każdego wnętrza

48,00 zł

Beżowa tapeta ścienna to tapeta tło. Jej delikatnie wypukła faktura podkreśla subtelne prążkowaną powierzchnię. Tapeta uniwersalna, pasuje do każdego pomieszczenia.

48,00 zł

Nowoczesne tapety mają klasyczne faktury w awangardowym ujęciu. Melanż wiosennej zieleni i żółtego, delikatnie prążkowana powierzchnia i wypukła faktura to cechy, jakie ma unikalna tapeta ścienna, tapeta tło.

48,00 zł

Nowoczesna wypukła tapeta w paski. Tapeta biała, tapeta ścienna – elegancka, uniwersalna pasuje do każdego pomieszczenia. Tapeta w paski jak abstrakcyjna wariacja na temat sieci pająka. Tapeta ścienna w białe, drobne paski na szarym tle.

52,00 zł

Pełna pozytywnej energii żółta tapeta ścienna. Delikatnie prążkowana tapeta tło o wypukłej fakturze wniesie radość do każdego pomieszczenia. Polecana do salonu, kuchni i jadalni.

48,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 39 elementów

Góra