AISSLINGER

Aisslinger – świat linii i geometrii

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą i nowoczesną kolekcją tapet ściennych Werner Aisslinger.
Marka AS Creation prezentuje bardzo udane zestawienie nowoczesnych, różnorodnych i zdecydowanie odważnych propozycji kolorystycznych. Dominują tu modne odcienie żółci, pomarańczu, brązu, zieleni i eleganckiej, bardzo neutralnej szarości czy egzaltowanej bieli. Warto podkreślić również oryginalne wariacje na temat powracających wzorów.  Widoczna fascynacja linearyzmem, dużo inspiracji nietuzinkową i delikatną w swoim wyrazie geometrią oraz jednolite kolorystycznie tapety o delikatnych prążkowanych fakturach charakteryzują kolekcję ciekawych, nowoczesnych tapet Werner Aisslinger.

Zapewniamy, że wszystkie nieszablonowe wzory doskonale podkreślą unikalny design w oryginalnych, odważnych wnętrzach. Każda tapeta z kolekcji Werner Aisslinger marki As Creation może stać się również doskonałym bodźcem do ich ciekawej aranżacji. Czasem wystarczy jeden element, wokół którego powstaje nietuzinkowa całość. Niech takim sacrum staną się tapety ścienne Aisslinger.

Każdy odnajdzie tutaj odpowiednie dla siebie wzory i faktury, które będą czarowały kolorystyką, wzornictwem, nowoczesną technologią, łatwością montażu. Piękny efekt w przypadku tych tapet łączy się również z bardzo wysoką jakością produktów, które są trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych, mogą być wystawiane na działanie promieni słonecznych i często zmywane.  Mimo takiego agresywnego działania czynników zewnętrznych, długo pozostaną niezmienione. Ich kolory będą świeże przez wiele lat. Wybierz produkty z kolekcji Werner Aisslinger ze względu na ich unikatowe piękno oraz jakość.

AISSLINGER 

Znaleziono 37 produktów.
na stronie

Tapeta ścienna o wzorze linearnym to tapeta wzory geometryczne. Delikatne, poziome szare linie, niby wykres na białym tle.

27,40 zł 52,40 zł

Tapeta ścienna w stylu minimalistycznym to wzór w białej tonacji, poprzecinany delikatnymi, brązowymi liniami.

29,40 zł 49,40 zł

Tapeta ścienna jednokolorowa w delikatne szare prążki, lekko wypukła faktura nadaje efektu naturalności.

46,90 zł

Subtelne zielone linie niby poziome wykresy na szarym tle to wzór tapety wzory geometryczne. Tapeta ścienna nowoczesna do awangardowego wystroju wnętrz.

52,40 zł

Subtelne zielone linie niby poziome wykresy na turkusowym tle to wzór tapety wzory geometryczne. Tapeta ścienna nowoczesna, wypukła do awangardowego wystroju wnętrz.

52,40 zł

Nowoczesna biała tapeta ścienna o delikatnie wypukłej, prążkowanej fakturze. Tapeta uniwersalna do każdego pomieszczenia.

47,60 zł

Tapeta ścienna w paski, a zasadzie w czarne kreski na białym tle. Klasyczna tapeta w paski w awangardowym ujęciu.

47,60 zł

Delikatnie wypukła faktura, pomarańczowe paski jak malowane kreski na białym tle to nowoczesna tapeta ścienna. Tapeta w paski, która ozdobi każde pomieszczenie.

47,60 zł

Wzór: grafitowe paski na czarnym tle to tapeta w paski. Wypukła faktura dodatkowym atutem jaki mają nowoczesne tapety ścienne.

47,60 zł

Wypukłe, ciemne beżowe paski na delikatnym, jasnym tle to wzór jaki ma nowoczesna tapeta w paski. Ciekawa tapeta ścienna pasuje do każdego pomieszczenia.

47,60 zł

Trójkąty, prostokąty czy pootwierane okna? Takie są tapety 3D. Tapeta ścienna w awangardowy wzór geometryczny, nowoczesna tapeta do salonu.

52,30 zł

Tapeta wzory geometryczne z efektem tapety 3D. Nowoczesna, wypukła faktura. Tapeta ścienna w kolorach białym, popielatym, pomarańczowym.

52,30 zł

Tapeta ścienna we wzór abstrakcyjny. Przenikające się koła zielone i białe to tapeta wzory geometryczne.

52,30 zł

Tapeta ścienna w koła zachodzące na siebie to tapeta wzory geometryczne. Szare koła na białym tle, koła wierzchnie są wypukłe. Nowoczesna tapeta do każdego pomieszczenia.

52,30 zł

Tapeta ścienna we wzór nachodzących na siebie równo okręgów. Części wspólne są kolorowe – energetycznie żółte. Pozostałe kolory to biały i szary (tło).

52,30 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 37 elementów

Góra