DEKORA NATUR - Tapety.org
Enter here your message to your customers

DEKORA NATUR

Decora-Natur A.S. Creation – rzeczywistość zaklęta w tapecie

Projekt Decora-Natur to przede wszystkim różnorodność. To jedno słowo najlepiej oddaje charakter tej niezwykłej kolekcji. Te winylowe tapety na papierze, z reguły o wypukłej fakturze, odporne na światło i szorowanie, zawsze pozostaną nowoczesne i modne. Bez względu na przedstawiane w nich motywy, barwy czy to delikatne, jasno-beżowe, czy brązowo-biało-żółte, czy nawet szaro-czarno-białe, przyciągają uwagę sprawiając, że ściana jest interesująca i ponadczasowa. Z równym powodzeniem stają się ozdobą zarówno salonu, sypialni jak i hallu, doskonale imitując przedstawianą rzeczywistość. Sprawdzą się na każdej ścianie jako idealna propozycja dla zwolenników różnorodności tematów i wzorów prowadzących do zaskakujących rozwiązań, najczęściej w klasycznym wydaniu.
 
To właśnie te odległe, choć narzucające się skojarzenia z pieczołowicie odtwarzanym detalem klasycznego malarstwa figuratywnego, sąsiadujące z nowoczesnością współczesnego kolażu, performance, a czasami abstrakcjonizmu mistrzów malarstwa z przełomu dwóch ubiegłych wieków sprawiają, że kolekcja Decora - Natur jest tak głęboko zróżnicowana, nie tylko  w zakresie tematyki i techniki wykonania, ale także w zakresie emocji jakich dostarcza w każdym wnętrzu w którym zostaje użyta. Jest tak niezwykła, bogata i nieokiełznana jak natura którą ma w nazwie. Poza tym drobiazgowe odtworzenie detali takich, jak: załamania i nierówności naturalnej powierzchni kamienia, budowy liter i pisma czy naturalnej faktury skór dzikich zwierząt sprawia, że bez względu na temat, te tapety 3D – są właśnie zdecydowanie realistyczne. Warto wspomnieć, że spektakularny efekt wizualny uzyskany jest jedynie poprzez dokładne cieniowanie poszczególnych elementów.
Znaleziono 11 produktów.

Ozdobne tapety są imitacją różnych powierzchni. Tapeta ścienna imituje ozdobny "baranek", czyli tynk z kulkami styropianu w kolorze bieli.

Wypukła faktura to efekt tapety na ścianę 3d. Tapeta cegła imituje naturalny mur z cegieł. Dominujące, naturalne kolory cegieł: beżowy, czerwony, bordowy, brązowy.

Tapeta ścienna imitująca bielony mur z cegieł. Tapeta cegła bielona idealna do wnętrz w stylu vintage, New retro.

Ciekawa tapeta ścienna imitująca powierzchnię kamienia to tapeta kamień. Nowoczesna tapeta w dominującej kolorystyce ciepłego brązu oraz energetycznej żółci.

Egzotyczny wzór naturalnej skóry geparda to przykład wypukłej tapety do salonu, sypialni lub gabinetu. Tapeta ścienna w naturalnych kolorach: brązowym, czarnym, białym, żółtym.

Gładka tapeta ścienna imitująca kamienie to tapeta kamień z efektem tapety 3D uzyskanym przez cieniowanie. Ozdobna tapeta pokojowa w kolorach szarym, beżowym i brązowym.

Tapeta ścienna o  kamiennym, nieregularnym wzorze. Tapeta kamień w delikatnych jasnych beżowych i brązowych barwach.

Tanie tapety pokojowe zastąpią naturalny mur z czerwonej cegły. Tapeta ścienna w naturalnej kolorystyce czerwonej cegły z szarą fugą, idealna do salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.

Gazeta na ścianie to wzór tapety z napisami. Czarno-biała, drukowana tapeta ścienna dla młodzieży.

Tapeta ścienna imitująca stare deski to po prostu tapeta deski. Nowoczesna tapeta do pokoju dziecięcego, tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

Oryginalna tapeta cegła imitująca mur, po którym pnie się bluszcz. Tapeta ścienna w nowoczesnych odcieniach beżu, zieleni i z drobinkami złota.

Wyświetlono 1 - 11 z 11 elementów

Góra