DEKORA NATUR

Decora-Natur A.S. Creation – rzeczywistość zaklęta w tapecie

Projekt Decora-Natur to przede wszystkim różnorodność. To jedno słowo najlepiej oddaje charakter tej niezwykłej kolekcji. Te winylowe tapety na papierze, z reguły o wypukłej fakturze, odporne na światło i szorowanie, zawsze pozostaną nowoczesne i modne. Bez względu na przedstawiane w nich motywy, barwy czy to delikatne, jasno-beżowe, czy brązowo-biało-żółte, czy nawet szaro-czarno-białe, przyciągają uwagę sprawiając, że ściana jest interesująca i ponadczasowa. Z równym powodzeniem stają się ozdobą zarówno salonu, sypialni jak i hallu, doskonale imitując przedstawianą rzeczywistość. Sprawdzą się na każdej ścianie jako idealna propozycja dla zwolenników różnorodności tematów i wzorów prowadzących do zaskakujących rozwiązań, najczęściej w klasycznym wydaniu.
 
To właśnie te odległe, choć narzucające się skojarzenia z pieczołowicie odtwarzanym detalem klasycznego malarstwa figuratywnego, sąsiadujące z nowoczesnością współczesnego kolażu, performance, a czasami abstrakcjonizmu mistrzów malarstwa z przełomu dwóch ubiegłych wieków sprawiają, że kolekcja Decora - Natur jest tak głęboko zróżnicowana, nie tylko  w zakresie tematyki i techniki wykonania, ale także w zakresie emocji jakich dostarcza w każdym wnętrzu w którym zostaje użyta. Jest tak niezwykła, bogata i nieokiełznana jak natura którą ma w nazwie. Poza tym drobiazgowe odtworzenie detali takich, jak: załamania i nierówności naturalnej powierzchni kamienia, budowy liter i pisma czy naturalnej faktury skór dzikich zwierząt sprawia, że bez względu na temat, te tapety 3D – są właśnie zdecydowanie realistyczne. Warto wspomnieć, że spektakularny efekt wizualny uzyskany jest jedynie poprzez dokładne cieniowanie poszczególnych elementów.

DEKORA NATUR 

Znaleziono 12 produktów.

Tapeta ścienna o  kamiennym, nieregularnym wzorze. Tapeta kamień w delikatnych jasnych beżowych i brązowych barwach.

26,00 zł

Tapeta ścienna imitująca stare deski to po prostu tapeta deski. Nowoczesna tapeta do pokoju dziecięcego, tapeta do salonu, jadalni, pokoju, przedpokoju, sypialni.

48,90 zł
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

Góra