REVIVAL - Tapety.org
Enter here your message to your customers

REVIVAL

REVIVAL, czyli odrodzone lata 50-te i 60-te

 

Tapety ścienne z kolekcji REVIVAL marki A.S. Creation oddają atmosferę lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Atmosfera interpretowana jest w urokliwym stylu vintage. Klimat tamtego okresu powraca w kolorystyce subtelnych odcieni szarości, beżu i brązów, którymi znaczą się specyficzne motywy graficzne, łączące stylistykę retro ze współczesną estetyką eleganckiego minimalizmu.
 
Wyrazista struktura powierzchni tapet o jednolitych barwach tła, skontrastowanych ostrymi kolorami czerwieni, curry i błękitu tworzy idealne dekoracje do wnętrz w stylu Mad Men, tak wspaniale komponujących się z prostymi, ciemnymi, drewnianymi meblami i oszczędnym wyposażeniem wnętrza, gdzie nieodzownym elementem jest domowy bar.
 
Kwintesencja elegancji stylu Mad Men wykreowana zarówno w modzie, jak i w stylu bycia elit biznesowych przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku odwzorowana została przez projektanta tej kolekcji w sposób perfekcyjny i przeniesiona siłą jego kreacji na ściany wnętrz. Każde wnętrze czy to salonu, gabinetu, czy też sypialni nabiera mimowolnie tej dyskretnej elegancji i stonowanego uroku, bez względu na wzór i kolorystykę użytej tapety. To sprawa klimatu i charakteru całej kolekcji.
 
Jeśli dodatkowo uwzględnimy walory techniczne tapet takie, jak: wyjątkowa odporność na zmywanie i światło, łatwość w dopasowaniu wzorów, nieuleganie rozwarstwianiu przy ściąganiu i długie zachowywanie intensywności barw – otrzymujemy produkt wyjątkowy o cechach, które plasują tę kolekcję w ścisłej czołówce kategorii produktów, jakimi są tapety ścienne. Walory emocjonalne przenoszące pokolenie starszych odbiorców w lata młodości, stanowią  wartość dodaną. Są bonusem niematerialnym, niemniej, a może właśnie bardziej cennym niż zwykły namacalny gadżet.
Znaleziono 44 produktów.
Wyświetlono 1 - 44 z 44 elementów

Góra