Le Chic – szykownie i z gustem

Szykowna nowoczesność, która została przepełniona oryginalnymi wzorami, ozdobi nie jedną ścianę w nie jednym pomieszczeniu. Kolekcja tapet Le Chic od A.S. Creaation zaskakuje przede wszystkim brakiem kwiatowych wzorów. Znajdziemy w niej przede wszystkim ciekawe abstrakcje, pasy i monochromatyczne propozycje. Ekskluzywne tapety Le Chic w połączeniu z ciekawymi fakturami, które kojarzą się od razu z grubo tkanymi materiałami takimi jak naturalny len, stworzą wyjątkowo oryginalne dekoracje ścienne. Taki nowatorski układ wzorów i faktur tworzy niezwykle udaną interpretację modnego w ostatnich sezonach stylu retro. Przy pomocy tapet z kolekcji Le Chic wrócą więc niezapomniane lata 60-te. A miękkie, łukowate kształty, pokazane od nowa ciekawe elementy graficzne staną się źródłem ożywczego, ale zawsze prawdziwego kontrastu w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami.

Trendom kolorystycznym tych wyjątkowych tapet ściennych hołduje modne zdobienie w dwóch wersjach barwnych. Pojawia się w nich po pierwsze chłodna i bardziej elegancka propozycja w odcieniach delikatnych pasteli i zdecydowanie przytulniejsza – przepełniona pozytywną energią oraz mocniejszym akcentem kolorystycznym. W kolorystyce Le Chic królują następujące wybarwienia: lila i szafran, koral i taupe oraz brąz i gołębi, pojawia się też beż i szary (tapety jednobarwne). Dzięki takiemu połączeniu kolorów tapety pomogą stworzyć wnętrza o niepowtarzalnej atmosferze z nutą prawdziwej wielkomiejskiej elegancji.  

Poza tym tapety na podkładzie z flizeliny są produktem wysokiej jakości, odporne na zmywanie oraz działanie promieni słonecznych. Le Chic zda więc szyku wnętrzom przez wiele sezonów w niezmienionej formie.
 
Brak produktów w tej kategorii.

Góra